Okolo novej romance je v Hollywoode horúco! Vymenila Wilde otca svojich detí za zajačika Stylesa?

11.01.2021 00:00
Olivia Wilde a Harry Styles.
Olivia Wilde a Harry Styles. Autor:

Rok 2021 sa začal aj sledovanou romancou Stylesa a Wildeovej, keď ich paparazzi zachytili bol po boku.

Kedy sa však začala ich láska? A môže za rozpad herečkinho dlhoročného vzťahu s Jasonom Sudeikisom (45)? Sledovaný herecký pár, Wilde a Sudeikis, oznámili v roku 2020, po deviatich rokoch, svoj rozchod. Od roku 2012 boli dokonca zasnúbení, pred oltár sa ale spoločne nikdy nepostavili.

Olivia Wilde a  Jason Sudeikis počas udeľovania...
Olivia Wilde a Jason Sudeikis počas udeľovania Cien americkej filmovej kritiky (Critics' Choice Awards). Autor: SITA/AP

Ako informuje magazín People, dvojica však bola spolu ešte začiatkom jesene. V tom čase sa mal začať románik Wildeovej s mladým spevákom, Harrym Stylesom. „Jasona sa dotklo, že Wilde a Styles ľuďom podsúvajú nepresnú časovú os, ktorá nesedí. Chcú, aby ľudia uverili, že ich románik sa začal až vtedy, kedy sa definitívne skončil jej vzťah so Sudeikisom,“ cituje People zdroj z okolia niekdajšieho páru, ktorý spoločne vychovával dve deti – Otisa (6) a Daisy (4).

Harry Styles.
Harry Styles. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Zdroj dodal, že problémy vo vzťahu sa vyhrotili v období, kedy Wilde začala pracovať ako režisérka na filme Don't Worry, Darling. Pred kameru sa postavil aj 26-ročný fešák Styles, Wilde v snímke hrá takisto. Film začal vznikať v septembri, v novembri pár Wilde a Sudeikis ohlásil oficiálne rozchod. S dodatkom, že ich cesty sa rozdelili už začiatkom roka 2020. Podľa People bol Sudeikis z romance Wildeovej a Stylesa celkom zničený, pretože veril, že ich vzťah sa dá opäť do poriadku.

Styles a Wilde už boli niekoľkokrát zachytení spolu, dokonca si prejavovali aj nežnosti na verejnosti. Ako informuje Us Weekly, Harryho mala očariť „inteligencia a nezávislá povaha“ o desať rokov staršej Wildeovej.

Harry Styles mal v minulosti po boku slávne ženy ako Taylor Swift, Kendall Jenner či s nedávno zosnulú moderátorku Caroline Flack. V čase, keď s ňou randil, mal 17 rokov, ona 32.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Olivia Wilde #Harry Styles
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýba vám dostatočné množstvo spánku, naučte sa zaspávať osamote.
Šetrite na nové bývanie, po ktorom...

+ Dávajte mimoriadny pozor na poľadovicu, mohli by ste prísť k úrazom.
Dostanete pokutu za neprimeranú...