Megan Fox je už zabudnutá! Briana Austina Greena opantala sexi tanečnica

Okolo rozchodu manželského páru Briana Austina Greena a Megan Foxovej bolo počas leta naozaj horúco.

12.01.2021 00:00
megan fox Foto: ,
Manželia Megan Fox a Brian Austin Green na archívnej snímke.

Krásna čiernovláska dala otcovi jej troch detí zbohom a zahorela láskou k raperovi Machine Gun Kellymu. Green, hviezda seriálu Beverly Hills 902 10, už takisto nie je opustený. Po jeho boku je profesionálna tanečnica, v USA známa zo šou Dancing With The Stars, Sharna Burgess.

Ako 47-ročný herec prezradil pre „Access Daily“, dohromady ich dala jeho manažérka. „Áno, máme rovnakú obchodnú manažérku a ona mi jedného dňa povedala: ‚Hej, mám klientku, s ktorou by si sa mohol stretnúť‘. Súhlasil som, že sa s ňou stretnem,“ dodal herec.

Medzi dvojicou to zjavne zaiskrilo, keďže ich kroky smerovali na spoločný výlet na Havajské ostrovy. A hoci svojej romanci nedávajú zatiaľ žiaden prívlastok, Green na adresu tanečnice povedal, že je úžasná žena. „Havaj je skvelé miesto a momentálne to medzi nami funguje. Viete, je to zatiaľ čerstvé, takže tomu nedávame nejaké špeciálne názvy, skutočne si užívame vzájomnú spoločnosť. Sharna je nesmierne zodpovedná, milá a starostlivá, súcitná a zábavná.“

Megan Fox s Greenom začali randiť v roku 2004 a následne sa zasnúbili. Zrušenie zásnub prišlo v roku 2009, no už nasledujúci rok boli znovu spolu a dokonca sa zosobášili počas intímneho obradu na pláži. V roku 2015 požiadala Megan Fox o rozvod, ale toto podanie nakoniec aj zrušili. Partneri sa k sebe vrátili, majú spolu troch malých synov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #Brian Austin Green

+ Pretrieďte si dnes svoj šatník, to čo nechcete venujte pre menej šťastných ľudí.
Nechoďte nikdy až na okraj...

+ Snívajte, raz sa vám všetky dobré sny splnia.
Nevyhľadávajte problémy, hľadajte riešenia.
...