Ivanku Trumpovú údajne nahnevala vlastná švagriná. Dôvodom sú tieto slová!

15.01.2021 00:00
Ivanka Trump na zábere z decembra 2021.
Ivanka Trump na zábere z decembra 2021. Autor: ,

Americký prezident Donald Trump sa nezúčastní na inaugurácii svojho nástupcu. Zastupovať ho mala údajne aspoň jeho dcéra Ivanka, ktorá bola jednou z jeho blízkych spolupracovníčok.

Ako však informoval Biely dom, správy o tom, že 39-ročná plavovláska zastúpi rodinu Trumpovcov na inauguračnom ceremoniáli 20. januára, nie sú pravdivé. „Neočakáva sa, že by Ivanka bola prítomná na inaugurácii a ani to od nej nikto asi nečakal,“ uviedol zdroj z Bieleho domu, ktorý citoval americký portál People.com. Pôvodné správy naznačovali, že zo súčasnej vládnej administratívy sa na inaugurácii zúčastní viceprezident Mike Pence a pôvabná dcéra kontroverznej americkej hlavy štátu.

Dianie posledných dní, násilie a protesty vo Washingtone však ešte viac zvýraznili kritické reakcie časti americkej verejnosti na adresu Trumpovcov. Svoj diel kritiky si vyslúžila aj plavovláska, keď síce odsúdila na sociálnych sieťach násilie v Kapitole, ale ešte stihla predtým protestujúcich prirovnať k patriotom. To sa, samozrejme, stretlo s početnými pobúrenými reakciami, či si naozaj myslí, že takto vyzerajú americkí patrioti.

Ivanka Trump na zábere z januára 2021.
Ivanka Trump na zábere z januára 2021. Autor: SITA/AP, Andrew Harnik

Pred pár dňami sa objavili správy aj o tom, že to zaškrípalo vo vzťahu Ivanky Trumpovej a jej švagrinej – slávnej topmodelky Karlie Klossovej. Druhá menovaná je totiž zanietenou podporovateľkou demokratov a spoločne so svojím manželom Joshuom Kushnerom sa výrazne angažovali aj v podpore demokratov a Joea Bidena. Naopak, Trumpovej manžel Jared Kushner bol jednou z postáv Trumpovej administratívy.

Údajne aj napriek týmto názorovým rozdielom panoval medzi švagrinami veľmi dobrý a priateľský vzťah, ktorý mali narušiť slová modelky na sociálnej sieti. Aj v tomto prípade išlo o násilné protesty v Kapitole, ktoré Kloss odsúdila. „Vysvetli to tiež svojej švagrinej a švagrovi,“ napísal jej jeden z fanúšikov. „Skúsila som to,“ odpovedala mu topmodelka a aktivistka Kloss.

Médiá však prišli s tvrdením, že tieto slová sa veľmi dotkli Ivanky Trumpovej, keďže politiku a politické názory so svojou švagrinou nikdy nepreberali a to aj napriek tomu, že sú si blízke a v pravidelnom kontakte. „Karlie sa rada verejne pasuje do pozície aktivistky, ale v súkromí politické témy obchádza,“ uviedol zdroj.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #škandál #Karlie Kloss #inaugurácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si príjemný ranný kúpeľ a obohaťte svoju pokožku o hydratáciu.
Nová pracovná ponuka stojí hneď...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...