Kedysi bola najviac nenávidenou celebritou! Heather Mills je zamilovaná, po boku má zajačika

16.01.2021 00:00
Paul McCartney a Heather Mills
Spevák Paul McCartney na zábere s exmanželkou Heather Millsovou v roku 2002. Autor: ,

Meno modelky Heather Millsovej (53) sa istý čas spájalo s Paulom McCartneym (78).

V roku 2006 sa manželstvo bývalého člena skupiny Beatles Paula McCartneyho a fotomodelky Heather Millsovej definitívne rozpadlo. Dvojica sa vzala v roku 2002. Nasledoval médiami ostro sledovaný rozvod, ktorý vyvrcholil v roku 2008, kedy súd rozhodol o finančnom vyrovnaní dvojice – modelka získala od McCartneyho 24,3 milióna libier. V tých časoch patrila medzi najfotografova­nejšie a zároveň aj najnenávidenejšie celebrity Británie.

Heather Mills na archívnej snímke.
Heather Mills na archívnej snímke. Autor: SITA/AP, DAN STEINBERG

Každá búrka však pominie a nasledovalo obdobie, kedy bolo okolo exmanželky McCartneyho ticho. Aktuálne sa však dostala na stránky britských médií opäť. Ako informuje dailymail.co.uk, Mills je už istý čas zamilovaná a užíva si vzťah. Jej partnerom je o 17 rokov mladší filmový producent Mike Dickman. Ako informuje zdroj spomínaný portál, dvojica sa mala spoznať netradične, vo vlaku. Mladý fešák padol slávnej blondínke do oka a tak neváhala a pri odchode mu podala svoju vizitku, na ktorej bolo napísané: „Si fakt sexi. Napíš mi e-mail.“

Ich vzťah sa vraj začal už v lete 2019. Podľa denníka The Sun má byť pár dokonca zasnúbený, tieto informácie však ani jeden z dvojice nepotvrdil.

Svoje šťastie našiel aj slávny člen kapely Beatles. V roku 2011 povedal „áno“ milionárke Nancy Shevellovej, ktorá sa stala jeho treťou manželkou. Svadba sa konala na radnici v londýnskej časti Marylebone, kde si spevák v roku 1969 zobral svoju prvú manželku Lindu. Tá v roku 1998 podľahla rakovine ako 56-ročná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Paul McCartney #Heather Mills
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pite dostatok tekutín, bude vám lepšie a vaša pokožka bude vyzerať krajšie.
Vaša trvalá práca vám onedlho...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...