Po mesiaci konečne mohol objať vnuka! Pozrite sa, ako sa teší dedko Douglas

20.01.2021 13:38

Obmedzenia súvisiace s pandémiou sa premietli do našich životov na mnohých frontoch. A výnimku v tomto prípade netvoria ani hollywoodske hviezdy. Slávny herec Michael Douglas videl svojho vnuka až po pár týždňoch.

Americký držiteľ Oscara sa ešte v decembri stal dvojnásobným starým otcom. Postaral sa o to jeho syn z prvého manželstva Cameron Douglas, ktorého partnera Viviane priviedla na svet syna. K trojročnej dcérke Lue tak pribudol syn Ryder a rodičia zdieľali na sociálnych sieťach veľkú radosť. Príchod nového člena rodiny si však nemohol naživo vychutnať slávny starý otec, ktorý s rodinou dodržiava obmedzenia a karanténu v jednom zo svojich domovov.

Až v utorok sa 76-ročný Douglas konečne stretol s vnukom Ryderom a jeho nadšený záber, ako drží v náručí mesačného vnúčika, zdieľal na oficiálnom profile na Instagrame. „Prvýkrát, čo vidím naživo môjho mesačného vnuka, Rydera,“ napísal stručne herec k fotografii.

Cameron Douglas ešte pred Vianocami zverejnil fotografiu kompletnej štvorčlennej rodiny, na ktorej ukázal čerstvo narodeného syna. Zavtipkoval si vtedy tiež, že nie je isté, či nadšenie zdieľa aj jeho staršia dcérka Lua. „Aký parádny vianočný darček,“ komentoval vtedy hercov najstarší syn.

Cameron pochádza z prvého manželstva s Diandrou Lukerovou. Po rozvode s ňou sa Douglas dal dokopy s herečkou Catherine Zeta-Jonesovou, s ktorou tvoria pár dodnes. Spolu majú dve ďalšie deti, syna Dylana a dcérku Carys.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vnuk #Michael Douglas #Instagram #Cameron Douglas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...