Skutočne už rezignovali? West a Kardashian vraj majú tesne pred rozvodom

25.01.2021 00:00

O čom sa šušká už niekoľko mesiacov, sa možno čoskoro stane skutočnosťou. Známy šoubiznisový pár Kim Kardashian a Kanye West sú vraj na pokraji rozvodového konania.

Rok 2019: Televízna a internetová hviezda Kim...
Rok 2019: Televízna a internetová hviezda Kim Kardashian v kreácii Mugler a jej manžel Kanye West. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Ako píše portál People.com, ktorý sa odvoláva na svoj zdroj, raper sa už údajne radí so svojimi právnikmi a pred časom požiadal o pomoc pri hľadaní vhodného rozvodového právneho zástupcu. „Zhováral sa s pár rozvodovými právnikmi tento týždeň,“ komentoval zdroj pre americký šoubiznisový portál.

Ako píše People s odvolaním sa na ďalší zdroj, slávna manželská dvojica sa snažila v minulých mesiacoch zachrániť svoj zväzok aj návštevami u manželského poradcu. S tými je však údajne tiež koniec. „Skrátka nie sú na rovnakej strane, keď príde reč na budúcnosť ich rodiny. Ale Kim sa s tým už vyrovnala,“ píše People.com.

„Kim presne vie, čo od svojho života chce. Túži zostať žiť v Los Angeles, vytvoriť čo najlepšie prostredie pre svoje deti a venovať sa jej pracovným vášňam,“ pokračoval zdroj. Podľa viacerých zdrojov sa príbeh lásky dvojice skončil už dávno. Jeden k druhému majú obdiv aj rešpekt, no údajne už medzi nimi existuje priveľa odlišností.

Časť odcudzenia má na svedomí však nepochybne aj Westov psychický stav, kontroverzné výlevy na Twitteri či napríklad snaha o kandidatúru v prezidentských voľbách, ktoré podľa mnohých odrážali len jeho psychickú nestabilitu. Kim Kardashian, ktorá s Westom vychováva štyri deti, už vraj s jeho výlevmi stratila trpezlivosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #rozvod #Kim Kardashian #Kanye West
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte dentálnu hygienu, zuby vám majú vydržať celý život.
Vyberte si povolanie, ktoré vás bude...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...