Casey Affleck o bratovom rozchode s krásnou Anou? Rozmýšľajte dlho a poriadne

K rozchodu herca Bena Afflecka a jeho kolegyne Any De Armasovej sa vyjadril aj Affleckovej mladší brat Casey, tiež známy herec a ašpirujúci režisér. Čo povedal na adresu krásky s kubánskymi koreňmi, ktorú jeho brat stretol pri práci?

23.01.2021 14:00
debata
Herec Casey Affleck. Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Nominovaný herec Casey Affleck. Herec Casey Affleck.

„Myslím si, že Ana je tá najmilšia, najzábavnejšia a najbystrejšia, úplne očarujúca osoba. Určite nebude mať problém stretnúť niekoho nového,“ vyhlásil 45-ročný Casey Affleck pre portál ETOnline.com. Držiteľ Oscara sa pochvalne vyjadril aj o Armasovej talente.

Uviedol, že už videl novú snímku Blonde, v ktorej herečka stvárnila slávnu ikonu Marilyn Monroeovú. „Ten film ešte nie je vonku, ale keď vyjde, som si istý, že pozbiera všetky možné ceny. Bude mať skvelý rok. Nemám o ňu vôbec obavy,“ pokračoval Casey Affleck.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa A N A D E A R M A S (@ana_d_armas)

Pre portál podotkol tiež, že podľa neho bol uplynulý rok naozaj náročný na vzťahy v partnerstvách. On sám je síce single, ale pozná vraj množstvo párov, ktoré by jeho slová len potvrdili.

„Som pripravený byť oporou pre môjho brata, keby to potreboval, ale tiež si nemyslím, že by mal nejaké problémy,“ podotkol Affleck mladší a na záver ešte dodal: „Moja rada im obom by bola, rozmýšľajte dlho a tuho, lebo karanténa nie je žiadna zábava, ak ste sám.“

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #Ben Affleck #Casey Affleck #Ana de Armas #karanténa

+ Odpočinok je tak isto dôležitý ako tréning.
Ak skutočne chcete a ak sa snažíte, všetko stihnete bez problémov....

+ Odhodlanie prináša výsledky, nevzdávajte sa.
Dokážete sa naučiť všetko čo treba, preto sa nebojte o to čo bude...