Casey Affleck o bratovom rozchode s krásnou Anou? Rozmýšľajte dlho a poriadne

23.01.2021 14:00

K rozchodu herca Bena Afflecka a jeho kolegyne Any De Armasovej sa vyjadril aj Affleckovej mladší brat Casey, tiež známy herec a ašpirujúci režisér. Čo povedal na adresu krásky s kubánskymi koreňmi, ktorú jeho brat stretol pri práci?

Herec Casey Affleck.
Herec Casey Affleck. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

„Myslím si, že Ana je tá najmilšia, najzábavnejšia a najbystrejšia, úplne očarujúca osoba. Určite nebude mať problém stretnúť niekoho nového,“ vyhlásil 45-ročný Casey Affleck pre portál ETOnline.com. Držiteľ Oscara sa pochvalne vyjadril aj o Armasovej talente.

Uviedol, že už videl novú snímku Blonde, v ktorej herečka stvárnila slávnu ikonu Marilyn Monroeovú. „Ten film ešte nie je vonku, ale keď vyjde, som si istý, že pozbiera všetky možné ceny. Bude mať skvelý rok. Nemám o ňu vôbec obavy,“ pokračoval Casey Affleck.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa A N A D E A R M A S (@ana_d_armas)

Pre portál podotkol tiež, že podľa neho bol uplynulý rok naozaj náročný na vzťahy v partnerstvách. On sám je síce single, ale pozná vraj množstvo párov, ktoré by jeho slová len potvrdili.

„Som pripravený byť oporou pre môjho brata, keby to potreboval, ale tiež si nemyslím, že by mal nejaké problémy,“ podotkol Affleck mladší a na záver ešte dodal: „Moja rada im obom by bola, rozmýšľajte dlho a tuho, lebo karanténa nie je žiadna zábava, ak ste sám.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #rozchod #karanténa #Casey Affleck #Ben Affleck #Ana de Armas

+ Je na čase aby ste začali chodiť viac pešo ako autom, prospeje vám to.
Buďte priebojný, nečakajte ticho,...

+ Nezabúdajte každý deň na vitamíny.
Nezabúdajte na svoju prácu, nezanedbávajte ju.
...