Šokujúci rozchod hereckého páru! Prišiel, povedal, že nás nemiluje a odchádza...

26.01.2021 12:30

Rozchody môžu mať rôznu podobu, ale po takej, akej sa dočkala herečka Alice Evans, netúži asi nikto z nás. Po dvadsiatich rokoch ju opúšťa manžel - herec Ioan Gruffudd.

Herec Ioan Gruffudd a jeho manželka Alice Evans...
Herec Ioan Gruffudd a jeho manželka Alice Evans na archívnom zábere z roku 2009. Autor: SITA/AP, DAN STEINBERG

Ako informovala Evans priamo na Twitteri, jej manžel ju zaskočil náhlym rozhodnutím a oznámením o tom, že sa s ňou rozchádza.

„Smutné správy. Môj milovaný manžel/spriaznená duša dlhých 20 rokov, Ioan Gruffudd, nám oznámil, že odchádza od rodiny. Urobí tak začiatkom budúceho týždňa. Ja aj naše malé dcéry sme veľmi zmätené a smutné. Nedostali sme žiaden dôvod okrem toho, že ‚už ma viac nemiluje‘. Je mi to veľmi ľúto,“ oznámila 49-ročná rodáčka z Bristolu.

Ioan Gruffudd na zábere z roku 2018.
Ioan Gruffudd na zábere z roku 2018. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

S Gruffuddom, ktorého diváci môžu poznať z hitov Fantastická štvorka či seriálu Klamár, sa zoznámili pri nakrúcaní filmu 102 dalmatíncov v roku 2000. Začali spolu chodiť ešte počas nakrúcania a v roku 2007 sa vzali. Po svadbe sa im narodili dve dcérky – Ella (11) a Elsie (7).

Herec oficiálne vyjadrenie svojej manželky na sociálnej sieti zatiaľ nekomentoval. Médiá sa snažia zistiť, či nie je za rozchodom aj tretia osoba, ale vzhľadom na situáciu v posledných mesiacoch a lockdown sa to nedá veľmi predpokladať.

Gruffudd na svojom konte na Instagrame naposledy pridal fotografie z nakrúcania nového projektu začiatkom januára, posledný záber manželky je z Valentína v roku 2019. Medzitým však fotku odstránil a profil uzavrel pre verejnosť. Alice Evans zdieľala posledný spoločný záber s manželom v auguste minulého roka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Alice Evans (@aliceevansgruff)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Twitter #rozchod #láska #karanténa #Ioan Gruffudd

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...