Timberlake očaril mnoho krások, pred oltár si odviedol Jessicu Biel! Slávny spevák má 40

Americký spevák Justin Timberlake, ktorý sa narodil 31. januára 1981, patrí k najväčším a tiež najlepšie zarábajúcim hviezdam popu.

31.01.2021 13:30
timberlake Foto: ,
Justin Timberlake a Jessica Biel v roku 2013.
debata

Prvýkrát na seba upozornil už v druhej polovici 90. rokov ako člen chlapčenskej skupiny 'N Sync, uspieť dokázal aj potom, čo sa vydal na sólovú dráhu. Uchytil sa tiež pri filme, nahovoril a naspieval napríklad postavičku v animovaných Trolloch. Venuje sa tiež profesii producenta a má vlastnú módnu značku.

Justin Timberlake v roku  2008. Foto: SITA/AP, Kevork Djansezian
Justin Timberlake Justin Timberlake v roku 2008.

Rodák z Memphisu v štáte Tennessee, ktorý preslávil už Elvis Presley, vyrastal s matkou a nevlastným otcom, vďaka ktorému vraj získal cit pre módu. Dnes ho často opisujú ako najštýlovejšieho muža Ameriky. Ku sláve malý Justin prvýkrát „pričuchol“ už v disneyovskej detskej televíznej šou The Mickey Mouse Club, kde sa stretol okrem iného s inými budúcimi hviezdami Christinou Aguilerou a Britney Spears, s ktorou neskôr niekoľko rokov chodil. Rozpad ich vzťahu ho inšpiroval k veľkému hitu Cry Me a River.

Ten sa objavil na jeho prvom sólovom albume Justified z roku 2002, ktorým niekdajší idol dievčenských sŕdc úspešne vykročil na samostatnú dráhu. Nasledovali FutureSex / LoveSounds (2006), dva albumy nazvané The 20/20 Experience (2013) a predminuloročná doska Man of the Woods. Okrem toho spolupracoval Timberlake aj s celým radom ďalších interpretov, okrem iného s Madonnou či Black Eyed Peas. Zahral si vo filmoch Alpha Dog, V reťaziach, Guru lásky či v snímke The Social Network o vzniku sociálnej siete Facebook.

Pamätáte sa na nich ešte? To bola láska!... Foto: SHUTTERSTOCK
Britney Spears a Justin Timberlake. Pamätáte sa na nich ešte? To bola láska! Britney Spears a Justin Timberlake.

Držiteľ mnohých ocenení vrátane Grammy, Emmy alebo Brit Awards od roku 1999 do roku 2002 tvoril jeden z najsledovanejších párov šoubiznisu so speváčkou Britney Spearsovou. Po rozchode s Britney chodil pár rokov s hollywoodskou hviezdou Cameron Diaz (2003 až 2007). Po ich rozchode mal prežiť romániky so Scarlett Johanssonovou, Lindsay Lohanovou či Rihannou. S herečkou Jessicou Bielovou sa Timberlake oženil v roku 2012, ich prvý syn Silan má 5 rokov, jeho brat Phineas prišiel na svet v roku 2020. Dvojica jeho narodenie dokázala mesiace utajiť.

Cameron Diaz a Justin Timberlake v roku 2007,... Foto: SITA/AP, JAN BAUER
Justin Timberlake Cameron Diaz a Justin Timberlake v roku 2007, kedy tvorili pár.

Manželstvo Timberlakea a Bielovej ustálo aj mimoriadne sledovanú aférku. V roku 2019 sa nechal ženatý spevák a herec Justin Timberlake uniesť svojou kolegyňou Alishou Wainwrightovou (30) z filmu Palmers. Paparazzi zábery zachytili dvojicu, ako spolu popíja v jednom z barov v meste New Orleans. Kučeravá herečka speváka najskôr hladila po kolene, následne ju herec držal pod stolom za ruku, ich prsty boli prepletené. Timberlake sa po prevalení aférky prihlásil o slovo a snažil sa uviesť všetko na pravú mieru, manželke sa ospravedlnil.

Herečka Jessica Biel a jej manžel Justin... Foto: SITA/AP, Dan Steinberg
Herečka Jessica Biel a jej manžel Justin Timberlake. Biel prišla v kreácii Ralph & Russo Couture. Herečka Jessica Biel a jej manžel Justin Timberlake. Biel prišla v kreácii Ralph & Russo Couture.

„Pred niekoľkými týždňami som urobil hlúposť, ale jednu vec chcem povedať jasne – medzi mnou a mojou kolegyňou sa nič nestalo. Počas toho večera som veľa pil a ľutujem to. Takéto konanie určite nie je to, čím by som sa chcel chváliť pred synom. Chcem sa ospravedlniť mojej úžasnej manželke a rodine za to, že som ich dostal do trápnej situácie. Budem sa usilovať byť tým najlepším manželom a otcom,“ napísal spevák na Instagrame.

Justin Timberlake v roku  2008.
Justin Timberlake v roku  2008 so speváčkou...
+7Justin Timberlake v roku  2009 na udeľovaní...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Britney Spears #Justin Timberlake #Jessica Biel

+ Malé kroky vedú k veľkým zmenám v zdraví a športe.
Nevyberajte si tú najjednoduchšiu cestu, nie je to poslanie...

+ Udržiavajte telo v tom najlepšom stave, nech príde čokoľvek.
Nikto nemôže za vaše zlyhania, len vy sami....