Krásna dcéra Steva Jobsa už nie je sama! Na Instagrame odhalila totožnosť milenca

03.02.2021 00:00

Jej otec patrí medzi najslávnejšie osobnosti modernej vedy a technológií. Aj Eve Jobs, najmladšia to štyroch ratolestí zosnulého Steva Jobsa, však už vie čo to o mediálnej popularite a pozornosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eve Jobs (@evecjobs)

Dvadsaťdvaročná Eve, ktorá je dcérou Jobsa a jeho druhej manželky Laurene Powellovej, sa už dávnejšie presadila ako jazdkyňa na koni. Z koníčka sa stala postupne profesionálna záľuba a mladá dáma sa zúčastnila (s úspechom) na viacerých prestížnych súťažiach.

Pritom však nezostalo, keďže príroda nadelila Eve do vienka aj fyzický pôvab. Blondínka sa ocitla veľmi rýchlo aj v hľadáčiku modelingových expertov a hoci zarábať si modelingom asi vôbec nepotrebuje, vyskúšala si aj túto profesionálnu drá­hu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eve Jobs (@evecjobs)

Momentálne sa 22-ročná Eve ocitla opäť v centre pozornosti, keďže oficiálne predstavila svetu svojho nového partnera. Tým je spevák Harry Hudson, starší o päť rokov od pôvabnej Jobsovej dcéry.

Modelka zverejnila na svojom Instagrame niekoľko záberov z prítmia večernej prechádzky, na ktorých je zachytená práve v spoločnosti hudobného talentu. Rovnaké fotografie následne zdieľal aj Hudson. Zábery si preklikajte šípkou vpravo v odkaze z Instagramu vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Steve Jobs #partner #láska #Instagram #Eve Jobs #dcéra

+ Bolesť chrbta vyriešte ľahkými cvikmi v pohodlí domova.
Vyplatí sa vám tímová hra, nehrajte len sami za...

+ Ak vás bolí často hlava, riešte to inak ako tabletkou proti bolesti.
Brány v práci máte dokorán otvorené,...