Rozišla sa brazílska kráska potajme s milencom? Tento odkaz môže značiť veľa...

21.02.2021 14:00

Niekoľko mesiacov bolo možné vídať krásnu Alessandru Ambrosio po boku partnera Nicola Oddiho. Dvojica vyzerala priam idylicky, dokonca sa šuškalo o tom, že by mohla byť svadba. Nuž ale...

…ale ktohovie, či blížiacu sa štyridsiatku v apríli tohto roka neoslávi brazílska rodáčka ako single. Hoci Ambrosio nekomentuje svoje súkromie otvorene, nedávno sa viacero médií pozastavilo nad jej komentármi na sociálnych sieťach počas sviatku zamilovaných.

„Láska je všade okolo nás,“ napísala modelka k sérii záberov, kde odfotografovala napríklad kameň na pláži v tvare srdca či raňajkové wafle pripravené tiež v tvare srdca. Po partnerovi však ani stopy.

Jej Instagram posledné týždne plnia len zábery z pláže, 39-ročný ex-anjelik značky Victoria's Secret na nich pózuje sám, prípadne v spoločnosti detí alebo kamarátok. Aj posledný bezmála mesiac trávi Ambrosio v brazílskom Florianopolise, kde po jej boku chýba často fotografovaný partner.

Dohady o tom, či sa s Oddim rozišli, podporuje aj fakt, že minulý rok dvojica zverejnila veľmi pikantný záber z plážovej sprchy práve na deň zamilovaných.

Ambrosio bola v minulosti dlhé roky partnerkou producenta Jamieho Mazura, ktorý je aj otcom jej dvoch dcér. Dvojica sa však prekvapivo rozišla a po tomto kroku nasledoval práve vzťah s Oddim, ktorý je talianskym rodákom a podniká v oblasti s módou.

Modelka
		Alessandra Ambrosio nechýbala.
Brazílska
		topmodelka Alessandra Ambrosio počas...
+9Topmodelka Alessandra
		Ambrosio v kreácii Balmain.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #single #rozchod #partner #láska #Instagram #Alessandra Ambrosio

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...