Sestra vojvodkyne Kate tehotenstvo doposiaľ nepotvrdila! Už ani nemusí, aha!

05.03.2021 00:00
Pippa Matthews Middleton
Pippa Matthews Middleton na archívnom zábere. Autor: ,

V decembri priniesol britský denník "The Sun" informáciu o tehotenstve Pippy Matthews Middletonovej, mladšej sestry vojvodkyne Kate.

A hoci ona sama ani jej manžel, James Matthews, informáciu oficiálne nepotvrdili, už to ani nie je potrebné. Správu bulvárnych médií potvrdzuje jej čoraz viditeľnejšie tehotenské bruško, ktoré už sympatická Pippa neskryje pod kabát.

Usmiatu hnedovlásku zachytili paparazzi na ulici Londýna, ako sa prechádza so svojím prvorodeným synom Arthurom. Dvojročný chlapček sa tak už o pár mesiacov stane veľkým bračekom svojho menšieho súrodenca. 37-ročná sledovaná mamička mala na sebe károvaný kabát značky Alexa Chung v hodnote takmer 700 libier, jej tvár zakrývali štýlové slnečné okuliare.

Pippa Matthews Middleton počas prechádzky...
Pippa Matthews Middleton počas prechádzky Londýnom, tehotenské bruško už neskryje. Autor: Profimedia

Pippa Matthews Middleton priviedla na svet syna Arthura v septembri 2018, porodila ho v súkromnej pôrodnici Lindo Wing v londýnskej nemocnici svätej Márie. Dopriala si tak rovnaký luxus ako jej sestra, manželka princa Williama, ktorá svoje tri deti takisto porodila na tomto mieste.

Sestra vojvodkyne Kate sa s finančníkom Jamesom Matthewsom (45) zosobášila v roku 2017 v Kostole svätého Marka v anglickom Englefielde blízko rodinného sídla Middletonovcov v Bucklebury. Dvojica žije v Londýne, v uliciach mesta vídať Pippu často s manželom aj jej prvorodeným synom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #Pippa Middleton

+ Ak vás bolí často hlava, riešte to inak ako tabletkou proti bolesti.
Brány v práci máte dokorán otvorené,...

+ Hydratujte svoje vlasy, zaslúžia si to rovnako ako vaša pleť.
Máte najlepšie vzdelanie, nepracujte niekde...