35 rokov rozdiel medzi čerstvými rodičmi? Veľmi som riešila, čo povedia ľudia

06.03.2021 00:00

Keď potvrdili verejnosti svoj vzťah, vyvolali obrovský záujem. Dôvodom je nepochybne výrazný vekový rozdiel. Ako nedávno priznala herečka a speváčka Katherine McPhee dlho váhala.

David Foster a jeho manželka Katharine McPhee...
David Foster a jeho manželka Katharine McPhee na zábere z roku 2020. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

„Veľmi ma trápilo, čo povedia ľudia,“ priznala sa 36-ročná McPhee počas rozhovoru v nedávno zverejnenom podcaste Dr. Berlin's Informed Pregnancy Podcast. „Všetci máme schopnosť dávať veciam nejaké mená, nálepky a pozerať sa na niečo spôsobom, že to čelí nášmu posudzovaniu. Takže úplne rozumiem tomu hodnoteniu nás dvoch ako páru, ale veci nikdy nie sú také, aké sa zdajú. Som plná lásky pri pomyslení na náš vzťah a to je to, na čom záleží,“ pokračovala bývalá účastníčka šou American Idol.

Práve počas nej sa údajne prvýkrát stretla s Fosterom, známym hudobným skladateľom a producentom. Dokonca spolu viackrát spolupracovali. Iskra však preskočila až po rokoch.

„Máme za sebou poriadnu cestu a ja tiež náročný proces. Trvalo mi dlho, kým som si bola istá, že chcem mať vážny, skutočný vzťah. Stresovalo ma pomyslenie na to, čo si myslia ľudia,“ podotkla čerstvá mama, ktorá Fosterovi pred pár dňami porodila prvého syna.

Sedemdesiatje­denročný americký producent je pritom už otcom piatich dcér, ktoré má z predchádzajúcich vzťahov a z nich štyri sú staršie ako jeho súčasná manželka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vekový rozdiel #Katherine McPhee #David Foster

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...

+ Svoju negatívnu energiu si nevybíjajte na svojej rodine, navštívte odborníka.
Netrápte sa s peniazmi, máte...