Harry má už za sebou rozhovor s Williamom aj Charlesom! Ako dopadol?

Ako uviedla agentúra Reuters, išlo zrejme o prvý kontakt princa Harryho s princom Williamom a princom Charlesom od odvysielania rozhovoru, ktorý Harry spolu s manželkou Meghan poskytli moderátorke Oprah Winfreyovej.

17.03.2021 09:22
Britain Prince Harry Foto: ,
Britský princ Harry na archívnom zábere z roku 2020.
debata (2)

Britský princ Harry už absolvoval rozhovor so svojím otcom a starším bratom. Uviedla to Gayle Kingová, moderátorka programu This Morning vysielaného v americkej televízii CBS, podľa ktorej však tieto rozhovory neboli „veľmi produktívne“.

Kingová spresnila, že uplynulý víkend hovorila s Harrym i Meghan, ktorí jej povedali, že bratia už spolu hovorili. „Je to tak, Harry hovoril so svojím bratom a tiež so svojím otcom,“ potvrdila Kingová. Dodala, že podľa Harryho tieto rozhovory neboli produktívne, ale všetci sú radi, že aspoň začali komunikovať.

Williamova kancelária v Kensingtonskom paláci Kingovej slová nekomentovala. Rozhovor Harryho a Meghan uvrhol britskú monarchiu do najväčšej krízy od smrti matky oboch princov, princeznej Diany, v roku 1997.

Meghan Markleová v rozhovore s Winfreyovou, ktorý bol odvysielaný 7. marca, vyvolala rozruch tvrdením, že v Buckinghamskom paláci sa malo hovoriť aj o tom, akú tmavú pleť bude mať jej syn, keď sa narodí. Podľa vlastných slov myslela v ťažkých časoch dokonca na samovraždu. Kráľovská rodina jej mala odoprieť i pomoc v oblasti duševného zdravia.

Buckinghamský palác v krátkom stanovisku britskej kráľovnej Alžbety II. uviedol, že je smutná z problémov, s ktorými v ostatných rokoch zápasili jej vnuk princ Harry a jeho manželka Meghan. Zároveň uistila verejnosť, že obvinenia z rasizmu berie veľmi vážne. Princ William poprel, že by kráľovská rodina mala rasistické postoje.

Vojvodkyňa Meghan na zábere z rozhovoru s...
Vojvodkyňa Meghan a jej manžel princ Harry na...
+2Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa...
2 debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #princ Harry
Flowers

+ Naučte sa mať rada samú seba a polovica z vašich starostí sa vytratí.
Svoje emócie pred nadriadeným radšej...

+ Neustále myslíte na prácu, budete pod stresom a nezvládnete to.
Peniaze zarábate hlavne pre seba, nie...