Kristína sa zaradila medzi niekoľkonásobné milionárky

Mladá slovenská speváčka Kristína sa zaradila medzi milionárky. Priazeň fanúšikov a divákov si získala tým, že jej videá na YouTube už dávno prekročili sumu milión prezretí.

Kristína
Speváčka Kristína.
Autor:

Kristína si spevom a šarmom podmanila túto známu webovú stránku. Megahit Horehronie a videá k singlom Pri oltári, V sieti ťa mám či Stonka si totiž do dnešného dňa pozrelo už vyše 22 miliónov fanúšikov. Toto vysoké číslo robí z Kristíny najnavštevovanejšiu slovenskú speváčku tohto kanálu.

„Veľmi sa z toho teším a som poctená, že fanúšikovská základňa sa vďaka tomu rozrastá aj za hranicami Slovenska. Dokonca som sa dozvedela, že svoj fanklub mám aj v Rusku a Turecku. To je pre mňa milé a zároveň veľké prekvapenie,“ uviedla pre médiá Kristína. Okrem YouTube drží Kristína aj ďalší rekord.

Už neuveriteľných 100 týždňov sa spolu s piesňou Horehronie a 45 týždňov so singlom Pri oltári nachádza v českej hitparáde najhranejších singlov IFPI. V súčasnosti je tak Kristína u našich susedov najúspešnejšou slovenskou speváčkou. Kristína to skromne komentuje: „Ja si myslím, že je to určite mojimi piesňami a ľuďmi, ktorí tie piesne vytvárajú. A to je Martin Kavulič, Kamil Peteraj a ja.“

Speváčka momentálne pracuje na novom albume. Spolupracuje na ňom s overeným tímom – skladateľom Martinom Kavuličom a básnikom a textárom Kamilom Peterajom. Album bude plný prekvapení a poslucháči pri jeho počúvaní budú môcť relaxovať i tancovať. „Od svojho štýlu sa veľmi neodkloním, akurát pár skladieb obohatím o folklórne prvky. V niektorých songoch zaznie dokonca cimbal i harmonika. Budú tam piesne na tanec i piesne plné emócii až plaču,“ dodala pre médiá.

Nový, v poradí tretí album, by sa mal na pultoch predajní objaviť ešte pred letnými prázdninami.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.