Chirurg mi spravil väčšie prsia bez môjho vedomia, šokuje Sharon Stone

31.03.2021 00:00

Nálepka mrchy, poživačnej ženy či sexbomby - po tom, čo sa herečka Sharon Stone presadila v Hollywoode slávnym erotickým trillerom Základný inštinkt, na jej adresu padali rôzne prívlastky. Aj o tom hviezda hovorí v nových memoároch.

Herečka Sharon Stone na predstavení projektu...
Herečka Sharon Stone na predstavení projektu Agent X. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Kniha The Beauty of Living Twice prináša množstvo spomienok z minulosti aj prekvapivých odhalení. Jedným z nich je napríklad aj fakt, že Stone sa bez svojho vedomia dočkala väčšieho poprsia, pretože chirurg, ktorý jej ho upravoval mal vraj dojem, že tak bude vyzerať lepšie. Sama ho o to pritom vôbec nežiadala.

K incidentu malo dôjsť v roku 2001, keď našli herečke nádor v prsníku a bolo nutné ho odstrániť. Nasledovala rekonštrukcia prsníkov a keď sa hviezda prebrala z anestézy a prvýkrát jej dali dolu obväzy, zostala v šoku. „Uvedomila som si, že mám o celé jedno číslo väčšie prsníky. Zmenil moje telo bez môjho vedomia alebo súhlasu,“ prezradila v knihe, z ktorej cituje portál People, dnes 63-ročná hviezda.

Podľa Stoneovej na otázku, prečo to spravil, chirurg odpovedal, že si myslel, že bude vyzerať lepšie s väčšími a lepšími prsiami. Nie je však jasné, či sa pre daný zákrok následne hviezda súdila alebo nechala celú záležitosť tak.

V nedávnom rozhovore sa hviezda komentujúc svoju novú knihu posťažovala aj na veľmi neláskavý prístup ľudí, obzvlášť žien, s ktorým bojovala veľkú časť svojej kariéry a života. „Správali sa ku mne naozaj neláskavo. Od iných žien v brandži až po sudkyňu, ktorá mala na starosti môj prípad starostlivosti o dieťa pri rozvode,“ menovala Stone, ktorá v čase pred rozvodom utrpela mozgovú porážku a stratila primárnu starostlivosť o adoptívneho syna Roana.

V tom čase vraj takmer prišla o všetko, musela znovu založiť dom, vziať si niekoľko nových úverov a pár rokov trvalo, kým sa jej znovu podarilo vrátiť sa do hereckej brandže a začať zarábať. Dnes vychováva ešte ďalších dvoch adoptívnych synov, Lairda a Quinna. S Roanom, ktorý má dnes už 20 rokov, sa ich vzťah znovu prehĺbil a údajne trávia spolu veľa času.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Sharon Stone #prsia #plastická operácia #memoáre

+ Kávu vymeňte za čaj, prospeje vám to viac.
Neprestávajte sa v práci snažiť, za snahu budete odmenený.

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...