Serena Williams: Manželstvo je tvrdá drina, zlomené srdce súčasť života

01.04.2021 07:01

Tenistka Serena Williams je už niekoľko rokov vydatá za Alexisa Ohaniana, s ktorým vychováva aj ich spoločnú dcérku. Nedávno sa rozhovorila o názore na manželstvo. Humor pri tom nechýbal.

Serena Williams a jej manžel Alexis Ohanian.
Serena Williams a jej manžel Alexis Ohanian. Autor: SITA/AP, Gareth Fuller

Športovkyňa sa v podcaste The Question Game rozrozprávala o tom, ako vníma manželstvo. „No nie je to žiadne dokonalé šťastie,“ vyhlásila so smiechom 39-ročná víťazka niekoľkých grandslamových turnajov. „Ale môže byť, ak na tom poriadne zamakáte,“ dodala vzápätí Serena Williams, ktorá má údajne s manželom Ohanianom veľmi blízky partnerský, ale aj priateľský vzťah.

Ako uviedla v spomenutom interview, základom pre fungovanie vzťahu je pre ňu loajalita. Ak medzi partnermi chýba, vzťah podľa Williamsovej nemá žiadnu budúcnosť. V The Question Game dostala otázku aj na to, čo poradila ľuďom, ktorých trápi zlomené srdce.

„Srdcové záležitosti vrátane zlomeného srdca sú súčasťou života. Či už ide o partnera, kamaráta alebo napríklad milované zviera. Ale jedno viem určite, čas zahojí všetky rany,“ vyhlásila známa športovkyňa a manželka spoluzakladateľa platformy Reddit.

Dvojica sa vzala v roku 2017, pričom ešte pred svadbou sa im narodila dcérka Alexis Olympia. Tá je vraj pre slávnu mamu veľkým potešením. „Vždy som vedela, že chcem mať deti, akurát som nevedela, kedy. A keď sa to stalo, bol to presne ten správny čas,“ komentovala tenistka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vzťah #Serena Williams #manželstvo #loajalita #láska

+ Kávu vymeňte za čaj, prospeje vám to viac.
Neprestávajte sa v práci snažiť, za snahu budete odmenený.

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...