Mama vojvodkyne si získala kráľovnú aj Camillu! Je jasné, po kom je Kate taká srdečná

06.04.2021 00:00
Michael a Carole Middleton
Michael a Carole Middletonovci na archívnej snímke. Autor: ,

Manželka princa Williama, 39-ročná Kate, pôsobí na verejnosti vždy veľmi vyrovnane a srdečne.

Za jej pokojnú a srdečnú povahu vďačí bezpochyby aj rodinnému zázemiu. Vo svojich rodičoch, Carole a Michaelovi Middletonovcoch, má silnú oporu. Zvlášť vo svojej 66-ročnej mame.

Ako píšu britské médiá, napriek tomu, že Kate sa vydala do kráľovskej rodiny, o svoje blízke vzťahy s rodičmi nikdy neprišla. Carole Middleton sa síce drží taktne v úzadí, médiám nič o manželstve svojej dcéry neprezrádza, ale aj ona sa stala súčasťou oficiálnych podujatí, ktoré dokazujú, že dvere do kráľovskej rodiny má otvorené. Dokorán.

Michael a Carole Middletonovci, rodičia...
Michael a Carole Middletonovci, rodičia vojvodkyne Kate odchádzajú z krstu najmladšieho vnúčaťa - princa Louisa. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski

Carole Middleton si získala srdce nielen kráľovnej Alžbety II., ako uvádza magazín „Marie Claire“, ale obľúbil si ju aj 99-ročný princ Philip či manželka princa Charlesa, vojvodkyňa Camilla. Carole s manželom, Michaelom Middletonom, sú obaja nadšencami jazdeckého športu a koní a to ich spája najmä s Alžbetou II.

S vojvodkyňou Camillou ju zasa spája láska k tenisu, pár razy už bola mama vojvodkyne Kate videná v kráľovskej lóži počas sledovania turnajov na Wimbledone. Obe dámy zachytili fotografi v družnom a srdečnom rozhovore.

Michael
		a Carole Middletonovci, rodičia...
Michael a
		Carole Middletonovci na archívnej...
+3Pippa Middleton má
		šport v krvi, záber z roku...

Vďaka svojej vrodenej empatii a nekonfliktnej povahe si Carole Middleton dokáže, podobne ako jej dcéra, okamžite získať ľudí na svoju stranu. Kate má tak vo svojej mame akúsi „tichú silu“, na ktorú sa môže kedykoľvek spoľahnúť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Carole Middleton

+ Dariť sa vám bude vo všetkých oblastiach, najmä v zdraví určite.
Snažte sa, inak by to pre vás nemuselo...

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...