Tak čo, vydá sa opäť? Tu je odpoveď rozžiarenej plážovej mamy, Jennifer Garnerovej

06.04.2021 00:00

48-ročná slávna herečka Jennifer Garner žije najmä pre rodinu.

Ako mama sa musí obracať, tri ratolesti si pýtajú veľa starostlivosti aj pozornosti. Spolu s deťmi si vychutnala deň na pláži v Kalifornii, ale zároveň si aj spoločne zapózovali pred objektívom fotografky. Vznikli veľmi uvoľnené rodinné zábery plné radosti a plážového šantenia.

Jennifer Garner na pláži v Kalifornii.
Jennifer Garner na pláži v Kalifornii. Autor: Profimedia

A hoci herečka o svojom súkromí často nerozpráva, potom, čo sa jej v auguste 2020 rozpadol vzťah s Johnom Millerom, s ktorým randila dva roky, ale nikdy sa ako pár oficiálne neprezentovali, je single – ako pred časom povedala pre magazín People. Na otázku, či sa opäť niekedy vydá, povedala: „Neviem, som od niečoho takého momentálne ďaleko,“ opísala 48-ročná Garner. Bez partnera však zostať nechce. „Nemyslím si, že zostanem navždy single. Ale teraz na to nie je dobrý čas, nepotrebujem veci komplikovať.“

Garner bola v minulosti manželkou Bena Afflecka a dlhé roky pôsobili ako ideálny pár. V roku 2015 však ohlásili rozchod. Spoločne vychovávali tri deti – Violet (15) Seraphinu (12) a Samuela (8). Stále však zostávajú v kontakte, pretože ich spájajú práve deti, o ktoré sa slávny herec a režisér vzorne stará.

Jennifer Garner neskôr tvorila pár so spomínaným Johnom Millerom, 40-ročným podnikateľom. V roku 2019 priniesli paparazzi fotografi zopár záberov sledovanej dvojice. Tento vzťah sa jej však napokon rozpadol.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Jennifer Garner

+ Kávu vymeňte za čaj, prospeje vám to viac.
Neprestávajte sa v práci snažiť, za snahu budete odmenený.

+ Nezabúdajte na pitný režim, je veľmi dôležitý.
Veľké pracovné nasadenie vám teraz veľké výhody rozhodne...