Krásna Camilla povie áno hercovi McConaugheymu. Zmenu nečaká

31.03.2012 05:38
Camilla Alves a Matthew McConaughey
Modelka Camilla Alves so svojím dlhoročným partnerom a snúbencom Matthewom McConaugheyom. Autor:

Brazílska modelka Camila Alves neočakáva, že sa jej vzťah s jej súčasným snúbencom, hercom Matthewom McConaugheym po ich svadbe výrazne zmení.

„Žijeme akoby sme boli zosobášení už viac než šesť rokov. Máme spoločný domov, spoločnú rodinu, máme deti, vybudovali sme si spoločný život, takže v praxi sa toho veľa nezmení,“ uviedla v televíznom programe ET Canada 30-ročná rodáčka z Itambacuri, podľa ktorej však ich svadba znamená veľa pre ich dve deti – trojročného syna Leviho a dvojročnú dcéru Vidu.

„Myslím si, že je to úžasná vec pre deti. Levi už chápe, čo to znamená, keď bude mať jeho mama rovnaké priezvisko ako oni,“ vysvetlila modelka, ktorá si však myslí, že dôležitejší než sobáš je samotný vzťah.

„Veľa ľudí hovorí len o tom, že sa musia oženiť alebo vydať. Zabúdajú však na to, že tou naozaj dôležitou vecou je mať zdravý domov, zdravú rodinu, zdravé prostredie na výchovu detí to, aby všetko fungovalo, ako má,“ vyhlásila Alves, ktorá tiež prezradila, že so svojím partnerom si zatiaľ nevybrali termín sobáša.

„Zatiaľ som nad svadbou veľmi neuvažovala. Práve sme sa presťahovali, čo nás dosť zaneprázdnilo. Zatiaľ si veľmi užívam zasnúbenie. Ani neviem, aký druh nevesty zo mňa bude. Možno z toho aj zošaliem,“ dodala s úsmevom modelka.

McConaughey, známy napríklad z filmov Svadby podľa Mary (2001), Ako prísť o muža za 10 dní (2003), Sahara (2005) či Mačacie zlato (2008), sa s Alves zoznámil v roku 2007. O rok neskôr sa im narodil syn Levi, v januári 2010 potom dcéra Vida.

Dvojica sa zasnúbila počas vlaňajších Vianoc, pričom 42-ročný herec to oznámil prostredníctvom svojho konta na portáli WhoSay, kde vtedy napísal: „Práve som sa Camily spýtal, či si ma zoberie“. K svojmu príspevku pripojil aj fotografiu, na ktorej dáva svojej snúbenici bozk pred vianočným stromčekom.

Zaľúbenci Camille Alves a Matthew McConaughey...
Ani herec Matthew McConaughey s priateľkou...
+10Herec Matthew McConaughey dorazil na udeľovanie...
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu,...

+ Čerstvé ovocie a šťavy vám spestria stravovanie a zlepšia kondíciu.
V práci sa veci pohnú dopredu a vy...