Súboj so šedinami najprv riešil farbou! A teraz? Robbie Williams skončil naholo

Vek je skrátka neúprosný. Presvedčil sa o tom aj spevák Robbie Williams, ktorý sa pred časom priznal k tomu, že svoje šediny chcel prekryť tmavšou farbou. A výsledok?

07.06.2021 00:00

Pár týždňov chodil s novou vlasovou pokrývkou, no zdá sa, že jeho „vylepšená“ farba mu pripomínala skôr fakt, že sa snaží urputne bojovať s nezvratným procesom starnutia. Radšej sa napokon rozhodol vyrovnať sa s tým inak.

Jeho manželka Ayda Field vo štvrtok zverejnila na vlastnom Instagrame krátke video so skladbou Ready for it? od Taylor Swiftovej. Zachytené je na ňom, ako sa Williams na balkóne luxusnej vily zveruje do rúk polovičky vyzbrojenej holiacim strojčekom. A, samozrejme, končí s celkom vyholenou hlavou.

„Je to všetko alebo nič, keď príde na jeho vlasy. A celkom zjavne, je z nich tentoraz nič,“ okomentovala s humorom Field svoj počin a výsledok na manželovej hlave. Štyridsaťsedemročný spevák a bývalý člen kapely Take That pôsobí na krátkom videu rezignovane, no tiež pobavene.

„S holou hlavou, ale krásny,“ podotkla ešte Ayda Field na adresu svojho manžela, s ktorým sa vzali v roku 2010 a spoločne vychovávajú už štyri ratolesti. Dve z nich porodila Ayda, dve páru vynosili náhradné matky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #vlasy #strihanie #Robbie Williams #Ayda Field

+ Skúste sa poradiť so svojim psychológom o svojich problémoch.
Prijmite dobrú pracovnú ponuku bez váhania,...

+ Absolvujte celodennú turistiku v prírode, prospeje nielen vám.
Viete, že ste v tom nevinne tak sa začnite...