Slávna kráska si užíva Vltavu a romantiku v Prahe: Po jej boku? Chlapa nečakajte

Už niekoľko týždňov sa zdržiava v metropole susedného Česka. Bývalá topmodelka a dnes najmä herečka Cara Delevingne zavítala k našim susedom znovu. Dôvodom je nakrúcanie.

08.06.2021 11:59
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cara Delevingne (@caradelevingne)

V hlavnom meste Českej republiky prebieha tvorba už druhej série projektu Carnival Row, ktorý k divákom pred časom priniesla televízia Amazon Prime. Pre pandémiu bolo nakrúcanie druhej série dočasne zastavené a práce na ňom sa vlastne obnovili až nedávno.

Uvoľnenie opatrení, ale aj priaznivá epidemiologická situácia umožnila, aby do Prahy pricestovala väčšina hviezd seriálového hitu. Okrem Delevingneovej sa tam nachádza už napríklad aj Orlando Bloom, ktorý v seriáli stvárňuje hlavnú mužskú úlohu.

Kým Bloom sa však zdržiava mimo dosahu fotografov a svoj pobyt rieši takpovediac „inkognito“, v prípade britskej rodáčky sa o žiadnom skrývaní sa nedá hovoriť. Dvadsaťosemročná kráska, ktorá bola múzou Karla Lagerfelda a značky Chanel, si vo voľných chvíľach užíva všetky dostupné pražské atrakcie. Nedávno sa dokonca vybrala na jednej z turistických lodičiek na prenajatie na Vltavu.

Juraj Loj Čítajte viac Krásna Kanócz žiarila po boku Loja v Prahe! Ale o jej pozornosť sa usiloval aj ktosi ďalší

Dôkazom je záber na Instagrame modelky a herečky. Pánsku spoločnosť však po jej boku nečakajte. Ale vlastne ani dámsku, napriek tomu, že Delevingne randí so ženami. Garde robil Care jej milovaný štvornohý miláčik – pes Alfie. Sprevádza ju na cestách a jeho prítomnosť bola údajne podmienkou hviezdy pri príchode do Prahy. Cara Delevingne je veľkým milovníkom psov. Pred Alfiem bola aj majiteľkou väčšieho plemena – psa Lea, ktorý sa dokonca s ňou objavil aj na jednej z prehliadok značky Chanel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Praha #nakrúcanie #Carnival Row #Cara Delevingne

+ Trávite príliš veľa času za počítačom a mobilom, ničíte si zrak.
Zamlčať dôležité veci nie je v poriadku, pravda...

+ Nebojte sa otehotnieť, správny čas nebude nikdy.
Budete mať veľa práce a opäť vám nepríde nikto pomôcť....