Dalibor Janda v januári prežil náročné okamihy! Všetko zvládol, už si vyrazil pred objektívy

Začiatok roka bol pre českého speváka Dalibora Jandu naozaj náročný.

26.06.2021 00:00
dalibor janda Foto:
Dalibor Janda v spoločnosti, prišiel na podujatie kartárky Helen Silvan, ktoré sa konala v jednej z pražských reštaurácií.
debata

Koncom januára sa náhle ocitol v nemocnici na koronárnej jednotke pražskej nemocnice, kde následne podstúpil dve operácie srdca. O jeho prevoze do Fakultnej nemocnice Kráľovské Vinohrady aj o následných zákrokoch verejnosť a najmä fanúšikov informovala jeho dcéra, Jiřina Anna Jandová.

Jeho zdravotný stav sa postupne zlepšoval a v marci, kedy spevák oslávil 68. narodeniny, sám opísal osudové momenty z januára v rozhovore pre české rádio Impuls. „Ešte si to ale musím zrovnať v hlave, pretože, keď si človek uvedomí, že stačila chvíľka a bol som niekde na druhom brehu, tak sa mi to neustále premieta hlavou.“

Dalibor Janda a jeho dcéra Jiřina Čítajte viac Dalibor Janda má za sebou už dve operácie! Dcéra opísala, ako na tom je

Náročné obdobie je, zdá sa, už sa ním. Janda sa vybral v dobrej nálade do spoločnosti prvý raz od jeho operácie srdca, zúčastnil sa podujatia kartárky a veštice Helen Silvan. Do jedného z pražských podnikov ho sprevádzala jeho dcéra, 32-ročná Jiřina Anna.

Dalibor janda Čítajte viac Stačila chvíľka a... Dalibor Janda oslávil narodeniny a opísal moment, ktorý ho stále prenasleduje

Janda sa usmieval do objektívu a jeho uvoľnené správanie medzi pozvanými hosťami prezrádzalo, že sa cíti dobre a zdravotne sa mu výrazne polepšilo. Objektív fotografa ho zachytil s pohárom vody v ruke, spoločnosť mu počas večera robila nielen dcéra či Helen Silvan, ale aj herec Miroslav Šimůnek.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Dalibor Janda

+ Budujte si lepšie zdravie, nezabúdajte naňho.
Doprajte si to, čo skutočne potrebujete a neobmedzujte sa....

+ Nebojte sa lekárov, môžu vám len pomôcť a hlavne poradiť.
Máte pred sebou ťažké rozhodnutia, nevyberajte si však...