Manželka 6. najbohatšieho muža sveta šla do bikín! Pred 70-kou skúša pádlovanie

Hoci jej meno možno nenapovie hneď každému, o koho ide, je isté, že v prípade Flory Perezovej je záujem fotografov zaručený. Najmä tých španielskych. Je totiž súčasťou jednej z najbohatších rodín sveta.

26.06.2021 13:30
617664827 Foto:
Flora Perez, manželka španielskeho miliardára Amancia Ortegu počas ich spoločnej dovolenky v Portofine.
3

Aby sme boli presnejší, na jej čele stojí Armacio Ortega, zakladateľ a majiteľ niekoľkých veľkých módnych spoločností, pod ktoré patria aj značky ako Zara. Ortega je vo veku 85 rokov považovaný za druhého najbohatšieho muža Európy a 6. najbohatšieho muža na svete. Ale aj tí najbohatší ľudia majú radi trochu oddychu a relaxu v letnom období. V talianskom Portofine si ho užíval aj španielsky boháč s polovičkou a so svojimi vnúčatami.

Paparazzom sa podarilo zhotoviť zábery z luxusnej jachty, na ktorej sa Ortega priplavil k pobrežiu vychýreného letoviska. Tie sa okamžite objavili v španielskych magazínoch a na stránkach väčšiny portálov.

NY World Premiere of "The Boss Baby: Family Business" Čítajte viac Po 60-ke s toľkými deťmi na krku: Baldwin ukázal rodinu, kto je tu vlastne boss?

Pozornosť potom na seba strhla práve jeho manželka Flora, ktorá budúci rok oslávi okrúhle 70. narodeniny. To jej v žiadnom prípade nebránilo siahnuť po dvojdielnych bikinách a dokonca otestovať svoje športové schopnosti a stabilitu na pádlovacej doske.

Flora Perez má zjavne talent vedieť „veci vybalansovať“. A neplatí to len pre športové aktivity v rámci rodinnej dovolenky, ale určite aj pri skĺbení života šikovnej manažérky, obchodníčky a ženskej „hlavy“ bohatého rodinného klanu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #Portofino #pádlovanie #Flora Perez #dovolenka

+ Nebuďte negatívny, privolávate si tak sami zlé veci.
Každý má v niečom pravdu, preto nezatracujte názor iných....

+ Nenahovárajte si rôzne veci, ste úplne v poriadku, upokojte sa.
Nie vždy všetko vyjde, avšak nestrácajte nádej,...