Čoskoro 60-ročná Brigitte Nielsen si užila oslavu! Jej dcérka mala 3 roky, čoraz viac sa podobá na otca

O dva týždne oslávi dánska rodáčka Brigitte Nielsen 58 rokov.

28.06.2021 00:00
Brigitte Nielsen Foto:
Brigitte Nielsen.
debata (1)

Jednu narodeninovú oslavu však prežila rodina slávnej blondínky práve v týchto dňoch. Jej dcérka Frida oslavovala 3 roky. A pyšná mama zverejnila na svojom Instagrame jej nový záber – tmavovlasé dievčatko sa na ňom šťastne usmieva do objektívu v spoločnosti oboch rodičov. Ako sa však zdá, malá Frida je čoraz viac podobná svojmu otcovi, Mattiovi Dessimu (42). Pri krásnej kytici kvetov je k videniu aj narodeninová torta.

Materstvo si pred 60-kou vychutnáva niekdajšia manželka Sylvestra Stalloneho (74) plnými dúškami. Cesta k dcérke totiž nebola pre herečku a modelku jednoduchá, čo Nielsen opísala v minulosti napríklad aj pre magazín OK!.

"Lekári mi na začiatku procesu umelého oplodnenia povedali, že šance na bábätko sú naozaj malé, len 2 a pol percenta. Vždy som im opakovala, že to budem skúšať, raz to musí vyjsť,“ opísala. Dcérku napokon porodila ako 54-ročná, dievčatko prišlo na svet zdravé a vážilo necelých 2 500 gramov.

Okrem dcéry má rodáčka z Dánska štyroch dospelých synov, 26-ročného Raoula Meyera Jr., 28-ročného Douglasa Meyera, 31-ročného Killiana Gastineau a 37-ročného Juliana Windinga.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Brigitte Nielsen

+ Nezabúdajte na hydratáciu, vaše telo ju nevyhnutne potrebuje.
Dôležité rozhodnutia prinesú očakávané zisky....

+ Nájdite čas na relax, zmierni to stres.
Úspech v podnikaní je blízko, verte svojim schopnostiam....