Pigmentové škvrny a vrásky? Lucy z hitu V siedmom nebi na fotky filter nepotrebuje, je šťastná

Herečku Beverley Mitchell (40) si určite pamätáte ako mladšiu sestru Jessicy Bielovej v seriáli V siedmom nebi.

23.07.2021 00:00
Beverley Mitchell a Jessica Biel Foto:
Zľava: Beverley Mitchell a Jessica Biel v seriáli V siedmom nebi.
1

Hrala postavu Lucy Camdenovej, ktorú v seriáli stvárňovala v rokoch 1996 až 2007. Je preto len ťažko uveriteľné, že malá Lucy oslávila v januári okrúhlu 40-ku.

Slávny seriál po jeho skončení poznačil škandál jeho hlavného predstvaiteľa, herca Stephena Collinsa, na ktorého sa začali valiť obvinenia zo zneužívania detí. Collins sa k zneužívaniu maloletých osôb priznal na nahrávke, ktorú bez jeho vedomia vytvorila jeho manželka, herečka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne v roku 2012.

Beverley Mitchell žije od roku 2008 v spokojnom manželstve s Michaelom Cameronom, s ktorým vychováva tri deti. To posledné, dcérku menom Mayzel Josephine, priviedla na svet pred rokom. Tretie dieťatko prišlo po ťažkom období, kedy v roku 2018 Beverley Mitchell potratila. Pod srdcom vtedy nosila dvojičky.

Herečka, hoci v Hollywoode sa pohybuje od malička, žije svoj spokojný život mamy, o ktorý sa delí s fanúšikmi na sociálnych sieťach, ktorých má vyše 700 000. Ale pozor! Žiadnu vyumelkovanú, filtrami „vylepšenú“ hollywoodsku paničku nečakajte! Sympatická 40-nička sa objektívu ukazuje celkom prirodzene, s viditeľnými vráskami či pigmentovými škvrnami. Aj v tričku zašpinenom od detskej výživy či kávy. Ako ona sama priznala, jej pokožka sa po deťoch zmenila.

Najväčšími „hviezdami“ jej života a aj Instagramu sú však jej tri ratolesti, o ich zábery sa s fanúšikmi delí najčastejšie. Ale občas pridá aj spomienkové foto na svoju seriálovú sestru, slávnu manželku Justina Timberlakea, Jessicu Bielovú.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Beverley Mitchell

+ Nezabúdajte, že sa už ochladilo, obliekajte sa teplejšie.
Nikdy sa nevzdávajte ak chcete dosiahnuť svoj sen....

+ Pri sedavom zamestnaní dbajte aj na to aby ste si nepoškodili chrbticu.
Nenechajte si vziať niečo čo vám právom...