Ďalší šok pre monackú kráľovskú rodinu! Návrat Charlene do Európy sa opäť odkladá

Monacká kňažná Charlene je mesiace mimo domu a jej návrat je ešte ďaleko.

02.08.2021 00:00
charlene Foto:
Kňažná Charlene (43) a monacký princ Albert na archívnej snímke.
2

Aktuálne to 43-ročná manželka princa Alberta prezradila vo vysielaní rádia „South Africa Radio 702“. A opísala aj dôvody jej dlhého pobytu v Južnej Afrike.

Charlene je v jej rodnej Južnej Afrike od mája. "Pôvodne som tu mala zostať 10 až 12 dní, ale bohužiaľ som mala problém so zápalom uší a lekári zistili, že mám infekciu dutín a že je to dosť vážne,“ ozrejmila manželka princa Alberta (63). Pre isté komplikácie po ORL zákroku dostala bývalá plavkyňa zákaz cestovať. Ako vysvetľuje 43-ročná mama dvojičiek, bude trvať ešte dlhý čas, kým sa uzdraví.

„Takže chvíľu potrvá, kým sa tento problém dostane pod kontrolu,“ vysvetlila princezná Charlene rozhlasovej moderátorke Mandy Wiener. "Nemôžem urýchliť vyliečenie, takže zostanem v Južnej Afrike do konca októbra.“ Pre kráľovskú rodinu je to extrémne dlhý čas odlúčenia.

Napriek tomu, že Albert v júni vycestoval do niekdajšieho bydliska svojej manželky s dvojčatami Jacquesom a Gabriellou, rodina nikdy nebola tak dlho odlúčená. "Toto je najdlhší čas, aký som bola odlúčená od mojich detí,“ povedala princezná.

charlene Čítajte viac Kňažná Charlene je mesiace mimo domu! Špekulácie o konci vzťahu s princom Albertom silnejú

Francúzske médiá začali špekulovať aj o kríze v manželstve, tieto informácie sa snažila utlmiť samotná Charlene. 2 júla, pri príležitosti 10. výročia sobáša, sa Charlene ozvala prostredníctvom Instagramu, kde okrem zverejnených svadobných záberov a videí poďakovala ľuďom za podporu počas celých desiatich rokov manželstva. V oficiálnom vyhlásení sa na adresu manžela vyjadrila: „Je mojou oporou a silou a bez jeho lásky a podpory by som toto náročné obdobie nezvládla."

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
2 debata chyba
Viac na túto tému: #princ Albert #Charlene

+ Pri sedavom zamestnaní dbajte aj na to aby ste si nepoškodili chrbticu.
Nenechajte si vziať niečo čo vám právom...

+ Prechádzka v prírode vám prospeje viac ako sedenie doma, myslite na to.
Momentálne ste v období kedy máte...