Po gala poriadne odvážne mini! Krásnu Kaiu si však strážil miláčik dievčat Elordi

Najprv jedna z najpôvabnejších hviezd na MET Gala, o pár hodín neskôr zvodná kráska v polopriehľadných šatách na ulici. Ruka v ruke s milovaným partnerom.

15.09.2021 00:00
632023232 Foto:
Topmodelka Kaia Gerber a jej partner Jacob Elordi mieria na after párty po akcii MET Gala v New Yorku.
debata

Topmodelka Kaia Gerber sa objavila začiatkom týždňa v New Yorku, aby sa zúčastnila na slávnostnom otvorení výstavy In America: Lexikon in fashion, ktorú organizuje Metropolitné múzeum. Mnohí sa pýtali, prečo krásnu dcéru Cindy Crawfordovej nesprevádzal jej partner Jacob Elordi.

Žiadna kauza sa však nekoná, dvojica sa stretla len o pár hodín neskôr a paparazzovia ich zachytili pred hotelom Carlyle cestou na jednu z mnohých after-párty v New Yorku. V tom čase už Gerber mala na sebe semitransparentné šaty z dielne Oscar de la Renta a za ruky kráčala po boku svojho fešného priateľa.

Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Oscar de la... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
2021 MET Museum Costume Institute Benefit Gala Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Oscar de la Renta.

Elordi je vďaka seriálu Euphoria či viacerým televíznym filmom v USA populárnou tvárou a bolo to cítiť aj na zvukovej odozve, akú jeho príchod na ulicu vyvolal. Rodák z austrálskeho Brisbane však nevenoval čas fotografom ani fanúšikom, ale oddane kráčal s očarujúcou polovičkou.

Dvojica tvorí pár od februára 2020, hoci prvé informácie, že by medzi nimi mohlo niečo byť, sa objavili už v auguste rok predtým. Podľa mnohých priateľov sú si navzájom veľmi oddaní a stvorení jeden pre druhého. Kaia Gerber v minulosti randila napríklad s komikom Petom Davidsonom.

Video
Adrien Brody a Georgina Chapman  na podujatí...
Brooklyn Beckham a Nicola Peltz  na podujatí...
+8Julia Carey a James Corden  na podujatí  Met...
Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Oscar de la...
Tenistka Serena Williams v kreácii Gucci.
+78Speváčka Olivia Rodrigo v kreácii Saint Laurent.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #ošiaľ #Kaia Gerber #MET Gala #Jacob Elordi