Dementor, votrelec aj delta variant! Kardashianku nešetrili, tu sú najvtipnejšie prirovnania

Jeden z najdiskutovanejších outfitov na tohtoročnom ceremoniáli MET Gala si na svoje konto pripísala Kim Kardashian. Slávna influencerka a podnikateľka totiž prišla zahalená od hlavy po päty. Nebolo jej vidieť ani do tváre, z kukly vytŕčal len cop dlhých čiernych vlasov.

16.09.2021 00:00
APTOPIX 2021 MET Museum Costume Institute... Foto: ,
Kim Kardashian dorazila do Metropolitného múzea na akciu MET Gala In America: A Lexicon of Fashion v kreácii Balenciaga. Zahalená doslova od hlavy po päty.
debata

Čierna kreácia z bavlnenej tričkoviny, ktorú pre ňu zhotovili v módnom dome Balenciaga, zaujala nielen prítomných hostí, ale aj verejnosť. A, samozrejme, internetový svet. Tak ako kedysi Rihanna so svojou žltou róbou s masívnou vlečkou, sa aj Kim Kardashian stala terčom internetových vtipov a humorných prirovnaní.

Na Facebooku, Instagrame, Twitteri či TikToku sa objavili zábery z bieleho koberca v Metropolitnom múzeu, ktorý ostro kontrastoval s Kim Kardashianovou oblečenou v intenzívnej čiernej farbe. Komentáre na jej adresu potom priniesli všemožné prirovania.

2021 MET Museum Costume Institute Benefit Gala Čítajte viac Módne hody roka obrazom! Kovbojka Lopez, Kardashianka v kukle, Eilish ako Marilyn - to musíte vidieť

Azda najčastejšie sa objavili narážky o tom, že nik netušil, že Kim hrala kedysi v Harrym Potterovi – jej outfit totiž mnohým pripomenul postavu zlých dementorov. Ďalšie prirovnanie z filmového sveta zabrúsilo do hororového žánru a Kardashianovú prirovnalo k legendárnemu votrelcovi z hororovej série.

Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Oscar de la...
Tenistka Serena Williams v kreácii Gucci.
+78Speváčka Olivia Rodrigo v kreácii Saint Laurent.

Vtipné „memes“ však vznikli aj zo záberov, na ktorých Kim pózuje po boku svojej krásnej sestry Kendall Jennerovej (oblečenej v priehľadnej trblietavej róbe Givenchy). „Moje očakávania na rok 2021,“ znel popis k sošnej a očarujúcej Kendall. „Príchod delta variantu,“ stálo zase v popiske ku Kim.

Na ďalších obrázkoch ju prirovnávali k „úzkosti, ktorú si so sebou priniesol človek do spoločnosti“ alebo sa dokonca objavilo porovnanie s panáčikom označujúcim dámske toalety. Nuž, posúďte sami, niektoré sú naozaj podarené…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa RickDick (@rickdick__)

Keď máte ten deň, že sa vám vyhodilo na tvári niekoľko vyrážok, ale stále musíte ísť von…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Vanity Wagon (@vanitywagon)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Balenciaga #Kim Kardashian #humor #Kendall Jenner #MET Gala #meme

+ Používanie opaľovacieho krému nepodceňujte, hlavne v oblasti dekoltu.
Nakúpite do zásoby potrebné...

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali. Odpočinok je nutný.
Dbajte na rovnováhu medzi prácou a...