Britney Spears sa ale má! Bicepsy jej snúbenca ohúria, on sa nimi chváli rád. Aj na ulici

O tom, že Britney Spears má v Samovi Asgharim niekoľko rokov veľkú oporu, niet pochýb.

21.09.2021 00:00
People Britney Spears Foto: ,
Speváčka Britney Spears a jej dlhoročný partner Sam Asghari na archívnom zábere.
debata

Urastený fitnes tréner, ktorý tvorí so speváčkou pár od roku 2016, sa už čoskoro stane jej manželom. Kedy to však bude je otázne.

V septembri zverejnil párik na sociálnej sieti Instagram video, na ktorom sa usmievajú, dávajú si ľahký bozk a ukazujú zásnubný prsteň. Popová speváčka k tomu dodala veľmi emotívny komentár a niekoľko emotikonov prstienka a srdiečok. Záber so vztýčeným prstenníkom svojej snúbenice zverejnil tiež Ashgari.

Video
Zdroj: Profimedia

Ako to s prípravami na ich veľký deň vyzerá sa fotografi pýtali 27-ročného Sama priamo na ulici v Los Angeles, keď vyšiel zo známej telocvične MMA Basa Ruttena vo Westlake Village, kde Sam Asghari trénuje. Konkrétnu odpoveď na položenú otázku však fotografi nedostali (video).

Zaujalo však aj čosi iné. Áno, reč je o vytrénovanom tele mladíka, ktorý sa tak už zrejme čoskoro stane v poradí tretím manželom popovej hviezdy.

People Britney Spears Čítajte viac Konečne dostala povolenie? Britney Spears sa zasnúbila! Takto sa teší z prsteňa

Tridsaťdeväťročná Spears už bola dvakrát vydatá. Prvý sobáš uzavretý v Las Vegas s niekdajším spolužiakom bol po niekoľkých dňoch anulované. Tri roky bola vydatá za tanečníka Kevina Federlina, majú spolu dve deti.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Britney Spears