Krajšia ako Kurnikovová? Vojvodkyňa Kate v kratučkej tenisovej sukničke, na kurte s britskou hviezdou

Čo poviete? Obstála by manželka princa Williama v konkurencii tenisových krások ako Anna Kurnikovová či Ana Ivanovičová? Posúďte!

25.09.2021 00:00
Britain Royals Foto: ,
Vojvodkyňa Kate a tenistka Emma Raducanu v Národnom tenisovom centre v Londýne.
debata (17)

Vojvodkyňa z Cambridge rozhodne ohúrila všetkých prítomných, ktorí sa mali možnosť zúčastniť podujatia v Národnom tenisovom centre v Londýne. „Sporty“ Kate si zahrala štvorhru s 18-ročnou víťazkou US Open Emmou Raducanuovou a v dobrej nálade na kurte predvádzala nielen svoje tenisové zručnosti.

Vojvodkyňa Kate  v Národnom tenisovom centre v...
Vojvodkyňa Kate a tenistka  Emma Raducanu v...
+2Vojvodkyňa Kate a tenistka  Emma Raducanu v...

39-ročná Kate sa po letných prázdninách vrátila do pracovného kolotoča s obrovským nasadením – začiatkom týždňa sa ukázala v akčných pózach počas jej návštevy výcvikového strediska RAF, kde sa kadeti púšťajú do zdolávania rôznych adrenalínových situácií. Vo výcvikovom centre v anglickej Cumbrii trojnásobná mama bez problémov zlaňovala či si vyskúšala zjazd na bicykli.

zväčšiť Vojvodkyňa Kate, tenista Joe Salisbury a... Foto: SITA/AP, Jeremy Selwyn
Britain Royals Vojvodkyňa Kate, tenista Joe Salisbury a tenistka Emma Raducanu v Národnom tenisovom centre v Londýne.

Tenis hrá vojvodkyňa Kate roky, patrí do „povinnej“ výbavy rodiny Middletonovcov. Na kurty dorazila manželka princa Williama v kratučkej tenisovej sukni a športovej bundičke od francúzskej športovej značky Poivre Blanc (v hodnote 90 libier). Propagovanie zdravého životného štýlu pre školákov, rovnako ako podpora športu pre znevýhodnené deti a mládež patrí k náplni práce trojnásobnej mamy.

Emma Raducanuová Čítajte viac Najväčší šok v dejinách tenisu je dokonaný. US Open vyhrala mladučká kométa

Aktuálnou žiarivou tenisovou hviezdou Británie je práve osemnásťročná tenistka Emma Raducanuová – stala sa totiž víťazkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zároveň je najmladšou grandslamovou šampiónkou od roku 2004, keď na tráve All England Clubu vybojovala trofej Ruska Maria Šarapovová.

© Autorské práva vyhradené

17 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate