Vinczeová bez mejkapu a filtrov! Niekedy vyzerám ako obluda, odkázala ženám

Adela Vinczeová patrí medzi najznámejšie slovenské moderátorky. Médiá ju sledujú so záujmom, verejnosť azda ešte väčším. Nedávno teda mnohých poriadne prekvapila, keď ukázala svoju "pravú" tvár.

06.10.2021 00:00
rh DSC4707 Foto:
Moderátorka Adela Vinczeová.
debata (7)

Hviezda z obrazoviek televízie Markíza, ale tiež moderátorka šou Trochu inak zverejnila práve na instagramovom profile Trochu inak svoj záber bez mejkapu. A bez fotografických filtrov, ktoré sú už dnes bežnou súčasťou väčšiny smartfónov. „Toto som ja ráno bez filtra a s filtrom. Často si všímam, že aj veľmi pekné ženy sa spoliehajú na tie jemné, nenápadné IG filtríky, ktoré si ani nevšimnete. Dokonalá pleť, trošku menší nos, väčšie pery, ale vlastne sa ‚nič nezmenilo‘,“ napísala na sociálnej sieti televízna moderátorka.

„Oháňame sa sebaláskou a ostýchame sa ukázať svoju ozajstnú tvár. Áno, aj ja mám na mojej TV fasáde pol kila líčidiel. Považujem ich za pracovný nástroj, za súčasť programu. Ale často, aj keď vystupujeme súkromne za seba, krútime sa neistotou. Sebalásku sme si podmienili. ‚Mám sa rada, keď sa sebe páčim‘. Takto, aby som bola osobná – teším sa, keď sa sebe páčim. Starám sa o seba. Ale ženy, niekedy naozaj vyzerám ako mastná nosatá obluda! Dôležité však je, že keď sa tak vidím v zrkadle, nezmení sa mi emócia voči sebe samej,“ pokračovala Vinczeová.

Podľa nej sa ženy samy k sebe často správajú ako k objektom, hoci voči tomu vehementne protestujú, ak sa tak ku nim správa spoločnosť. Vinczeová absolvovala aj fotografovanie bez líčenia a bez retuše pre víkendové vydanie jedného zo slovenských denníkov a na margo toho si vraj užila podpichovačnú poznámku aj od manžela Viktora Vinczeho.

Každopádne, aktivity ukázať svoje práve ja a mať rád svoju fyzickú stránku aj s jemnými nedostatkami nie je vlastne v dnešnom svete šoubiznisu nič výnimočné. Podobné aktivity sa často realizujú aj za hranicami, či dokonca na stránkach lifestylových magazínov, ktoré boli donedávna známe bezchybnými a retušovanými zábermi. Či naozaj podobné „misie“ splnia svoju úlohu a privedú ženy či mužov k zdravšej sebaláske a rešpektu k sebe samým – to je už otázne. Čo si myslíte vy?

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #bez mejkapu #Instagram #filter #fotenie #Adela Vinczeová

+ Dávajte si pozor na svoje zdravie a starajte sa oňho.
Pred sebou máte ťažké aj pekné dni, nestrachujte sa....

+ Zabudnite na lieky, už ich beriete viac než dosť, budete mať zlú pečeň.
Ak máte plán, musíte sa ho držať a ísť...