Usmiata Witherspoon so slávnym exmanželom pri stole! A skvelý dôvod na oslavu

Kedysi slávny manželský pár Reese Witherspoon a Ryan Phillippe sa síce v roku 2006 rozišiel (v roku 2008 sa manželia rozviedli), ale zlé vzťahy medzi hercami nepanujú.

26.10.2021 00:00
witherspoon Foto:
Ryan Phillipe bol manželom Witherspoonovej v rokoch 1999 až 2008.
debata

Aspoň súdiac podľa fotografií, ktoré z času na čas pridávajú na sociálne siete. Spokojní rodičia a niekdajší kolegovia z filmu Veľmi nebezpečné známosti (1999) sa stretli spolu za jedným stolom pri oslave. A bolo veru čo oslavovať! Ich spoločný syn Deacon sa stal plnoletým, oslávil sladkých 18 rokov. Záber sa objavil na Instagrame Ryana Phillippa, ktorého sleduje 1 milión fanúšikov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ryan (@ryanphillippe)

„Všetko najlepšie k 18. narodeninám nášmu nádhernému, inteligentnému, talentovanému a milému synovi,“ napísal 47-ročný herec. „Si skutočným svetlom v tomto svete a všetci, ktorí ťa poznajú, ťa tak milujú. Máme šťastie, že sme tvojou mamou a otcom. Milujem ťa.“

Reese Witherspoon Čítajte viac Krásna, v ružových svadobných šatách! Witherspoon ako nevesta, oslávila výročie svadby

Witherspoon prvý raz otehotnela veľmi mladá, mala iba 22 rokov. Jej prvým dieťaťom bola dcéra Ava Phillippe, ku ktorej o 4 roky pribudol práve Deacon.

Ryan Phillippe je okrem Avy a Deacona otcom dcéry, jej mamou je herečka Alexis Knapp. Wihterspoon vychováva s druhým manželom, s Jimom Tothom, ešte 9-ročného syna Tennesseho.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Reese Witherpsoon #Ryan Philippe

+ Zabudnite na alkohol, všetko dobré vo vás len zabíja.
Nezabúdajte nato, že ako sa prezentujete, tak budete u...

+ Nezabúdajte na hydratáciu pokožky, teraz to najviac potrebuje.
Všetko si dobre naplánujte, v opačnom prípade nič...