Pokračovanie článku: Bagárová, Nízlová s Lobotkom či Marcel Forgáč: Toto sú rozchody roka 2021!

Raper Kanye West a jeho manželka Kim Kardashian... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
People Kanye Raper Kanye West a jeho manželka Kim Kardashian West na archívnom zábere. Raper Kanye West a jeho manželka Kim Kardashian West na archívnom zábere.

… nie je to až také jednoduché určiť, keďže v USA sa rozpadli začiatkom roka vzťahy dvoch mimoriadne ostro sledovaných párov. Prvým boli manželia Kim Kardashian a Kanye West, o problémoch ktorých sa už špekulovalo dlhší čas. Rok 2021 však odštartovali potvrdením žiadosti o rozvod. Napriek tomu, že sa na tejto situácii nič nezmenilo, dvojica sa viackrát objavila spolu aj po ohlásení rozluky. Dokonca sa navzájom podporili vo vlastných projektoch.

Naopak, od svojho odlúčenia sa už vraj nikdy nestreli bývalí snúbenci Jennifer Lopez a Alex Rodriguez, ktorých rozchod, snahu o návrat a následný potvrdený rozchod sledoval celý svet začiatkom roka 2021. Slávna latino-diva sa rozišla s bývalým športovcom po štyroch rokoch vzťahu, no v jej prípade zaujalo azda ešte viac to, čo prišlo po rozchode. Lopez skončila v náručí staronového partnera – herca Bena Afflecka.

Video
VIDEO: Jennifer Lopez a Ben Affleck ako v romantickom filme. Zdroj: Backgrid USA / Profimedia

V zozname hollywoodskych vzťahov a manželstiev sa však objavilo ešte niekoľko mimoriadne diskutovaných rozchodov – pozrite si ich na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #koniec #Jennifer Lopez #Monika Bagárová #Daniela Nízlová #bilancovanie #Roman Šebrle #rok 2021 #mall.tv #Prehľad roka 2021

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Dôverujte svojim nápadom, pokúsite sa presvedčiť...

+ Aj keď ste zdraví mali by ste pravidelne navštevovať svojho lekára.
Zlodejov môže priťahovať vaše otvorené auto,...