Krásna oštepárka z olympiády - na móle ukázala poprsie

15.10.2008 07:00
Leryn Franco
Paraguajská oštepárka Leryn Franco na módnej prehliadke neváhala odhaliť poprsie. Autor:

Vďaka svojej kráse aj sexi fotografiám, ktoré sú výsledkom práce v modelingu, sa z paraguajskej oštepárky Leryn Franco stala hviezda letnej olympiády v Pekingu. A hviezdou bola aj na nedávnej módnej šou v rodnej krajine.

Dvadsaťšesťročná brunetka, ktorá priznala, že modelingu sa venuje kvôli slušným zárobkom z tejto práce, sa predviedla na módnej prehliadke a jej prítomnosť na móle nenechala chladným hádam nikoho. Tentoraz sa však o to nepostaral len Francovej krása, ale aj dizajnérsky zámer.

Športovkyňa, v ktorej tvári sa odrážajú črty indiánskych predkov, totiž v šatách s hlbokým výstrihom neváhala odhaliť časť poprsia. Diváci a fotografi videli dosť aj v momente, keď sa zahalila do blúzky so stojačikom. Priehľadný materiál totiž odhalil tiež dosť.

Mnohé modelky majú pri podobnej práci problém a odmietajú zákazky, ktoré im určujú odhalenie sa. Problém Leryn to nebude. Uhrančivá kráska minulý rok nafotila sériu obrázkov pre paraguajskú telefonickú spoločnosť Personal. Kalendár s jej fotografiami, na ktorých pózuje v bikinách, ale aj bez nich, dostali vážení klienti. „Keď ide o vkusné zábery, neprekáža mi to. Ale mám svoje hranice,“ uviedla športovkyňa na margo vyzývavých záberov. Nuž, zdá sa, že obnaženie poprsia je pre ňu ešte v norme.

Paraguajská oštepárka Leryn Franco patrí k...
Exotické indiánske črty, súmerná tvár a...
+8Exotické indiánske črty, súmerná tvár a...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk