Striptérky sa prezliekli za Sarah Palin, súťažili o tisíce

24.10.2008 13:00
striptízová súťaž - Las Vegas - dvojníčky Sarah...
Republikánska kandidátka na post viceprezidenta USA Sarah Palin si v Amerike užíva popularitu, po ktorej možno vôbec netúžila. Jej postava inšpirovala aj organizátorov súťaže v Las Vegas. Zišli sa tu striptérky, ktoré sa podobajú na Palinovú a súťažili o titul tej najlepšej. Autor:

Z guvernérky Aljašky a republikánskej kandidátky na viceprezidentku Sarah Palin sa stala za pár mesiacov hotová celebrita. Jej osoba však vyvoláva aj záujem, ktorý asi samotnú političku neteší.

Po pornografickom filme firmy Hustler, ktorá našla Palinovej dvojníčku a nakrútila snímku s názvom Kto pretiahne Pailin?, sa niekoľko dám podobných matke štyroch detí ocitlo aj v striptízovom klube v Las Vegas.

Jedna zo súťažiacich - dvojníčok Sarah Palin...
Jedna zo súťažiacich - dvojníčok Sarah Palin počas striptízovej súťaže v Las Vegas. Autor: Reuters

Nočný podnik sa stal miesto súťaže striptérok z celého USA, ktoré sa mali predviesť s imidžom a´la Sarah Palin. Hoci väčšina účastníčok boli skúsené striptérky, na úplne odhaľovanie nedošlo. Porota hodnotila dámy, z ktorých väčšina využila parochňu z hnedých vlasov a typické okuliare, ako vyzerajú v bikinách. Súčasťou boja jednotlivých kandidátok bol vraj aj prejav. Ten museli predviesť na pódiu, na ktorom zväčša robia úplne iné veci.

Víťazkou súťaže sa stala Kimberly Jones, ktorá pracuje práve v meste hriechu Las Vegas. Okrem finančnej odmeny vo výške 10 000 dolárov (približne 220 000 korún) získala Jones aj letenku a pobyt vo Washingtone, kde sa zúčastní prezidentskej inaugurácie.

Takouto reklamou lákali organizátori na súťaž striptérskych dvojníčok Sarah Palin

Republikánska kandidátka na post viceprezidenta...
Republikánska kandidátka na post viceprezidenta...
+3Jedna zo súťažiacich - dvojníčok Sarah Palin...
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata

+ Bolesť chrbta vyriešte ľahkými cvikmi v pohodlí domova.
Vyplatí sa vám tímová hra, nehrajte len sami za...

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...