Niekedy to vyzeralo, že neprežijem! Aj týmito slovami opisuje slávny Chandler z Priateľov svoj život

Už v októbri informoval herec Matthew Perry o svojom zámere napísať autobiografiu.

14.02.2022 00:00
perry Foto: ,
Herec Matthew Perry.
debata

Práve v týchto dňoch svojim fanúšikom na Instagrame oznámil, že kniha vyjde 1. novembra 2022 a na svete je už aj jej obálka a názov. Novinka nesie názov „Friends, Lovers and the Big Terrible Thing“ (Priatelia, milenci a veľká hrozná vec). K obálke knihy ešte napísal: „Tak veľa sa o mne v minulosti napísalo. Myslel som, že je načase, aby to všetko ľudia počuli odo mňa. Vzlety boli vysoké, pády strmé. Ale prežil som, aby som mohol rozprávať príbeh, aj keď to niekedy vyzeralo, že neprežijem. A to všetko je tu.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Matthew Perry (@mattyperry4)

Herca Matthewa Perryho svet pozná najmä ako vždy ironicky vtipného Chandlera Binga zo seriálu Priatelia. Známy je však tiež svojimi dlhoročnými problémami so závislosťou od alkoholu či liekov.

V rokoch 1994 až 2004 bol Perry divákmi milovaným Chandlerom Bingom. V máji 2021 sa Perry zúčastnil aj špeciálu Priateľov, ktorý vysielala HBO Max.

Po vážnej nehode pri natáčaní filmu „Fools Rush In“ (1997) mal Perry pretrvávajúce silné bolesti, ktoré tlmil alkoholom a liekom Vicodin, stal sa závislým. "Perry živo opisuje svoj celoživotný boj so závislosťou a to, čo k nej viedlo, napriek tomu, že mal zdanlivo všetko,“ uviedlo vydavateľstvo Flatiron Books, pod ktorého hlavičkou kniha vyjde.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Matthew Perry

+ Na postave, ktorú máte ste dlho makali a všetko sa to vyplatilo, užívajte si to.
S finaciami nemáte problémy,...

+ Nevyhýbajte sa novým chutiam, vyskúšajte niečo, čo ste ešte neskúsili.
S financiami nastanú menšie problémy,...