Jade Jagger v Bratislave odhalila prsia, krásne Slovenky očarili viac

Slovenské celebrity sa pri výbere garderóby zväčša riadia heslom: Opatrnosti nikdy nie je dosť. Ale taká Jade Jagger v Bratislave ukázala, že s podobnými záležitosťami si hlavu neláme.

01.12.2008 08:05
Jade Jagger Foto:
Britskú celebritu a dcéru slávneho Micka Jaggera, Jade Jagger sprevádzala v Bratislave aj manažérka.
debata

Dcéra slávneho lídra skupiny Rolling Stones Micka Jaggera pricestovala do Bratislavy, aby tu pokrstila novú hudobnú stanicu Musiq 1 a tiež kalendár OZ Pes v núdzi.

No kým, hlavné aktérky doborčinného kalendára, očarujúce slovenské modelky sa odhalili len pred objektívom fotografa Jakuba Klima, Jagger mala čo robiť, aby neukázala svoje prednosti pred fotografmi aj hosťami nedeľňajšej párty. V krikľavej tunike s veľkým výstrihom pôsobila známa Britka vyzývavo. Spoločnosť jej robila manažérka a dídžej Dan Williams, s ktorým pricestovala do Bratislavy.

Žiaden veľký krst v duchu oblievania šampanským sa však nekonal. Jade si obzrela nafotený kalendár a potom sa už venovala svojej spoločnosti. „Cítila sa dnes dosť chorá a tým pádom aj bez nalády. Ale je fajn, že vôbec prišla,“ prezradil pre Pravda.sk človek zo zákulisia príprav veľkého krstu.

Žeby nutná výstroj zahraničných celebrít? Jade... Foto: Zdeno Gáfrik
Jade Jagger Žeby nutná výstroj zahraničných celebrít? Jade Jagger v Bratislave predviedla svoje poprsie v odvážnom tope. Občas to vyzeralo, že odhalí naozaj všetko.

Ten aj bez Jaggerovej ozdobili hlavné aktérky benefičného kalendára – krásne slovenské modelky. Pred objektívom Jakuba Klima sa odhalila napríklad topmodelka Zuzana Mačasová, jej kolegyňa Eva Cvopová či bývalé kráľovné krásy Lucia Senášiová a Ivica Sláviková.

„Pózovať pre tento kalendár sa mi zdalo ako dobrý nápad. Oslovila ma kamarátka a povedala som si, prečo nie,“ prezradila Sláviková, ktorá si štvornohé stvorenie vzala v rámci fotenia na ruky. Aj ju samu prekvapilo, ako dobre znášali psi z útulku cudziu prítomnosť.

„Ten, s ktorým som fotila ja, mi zaspával na rukách. Ale počas fotenia sme mali v štúdiu asi sedem rozličných rás a všetky boli skvelé. Veľmi hravé, robilo sa s nimi výborne,“ prezradila bývalá kráľovná krásy. Novému kalendáru by zaželala, aby sa dobre predával. „Dôležité je však najmä, aby si všetci psíci z útulku našli svojich pánov a paničky.“

Modelka a niekdajšia Miss Slovensko Ivica... Foto: Zdeno Gáfrik
Ivica Sláviková Modelka a niekdajšia Miss Slovensko Ivica Sláviková pózuje pri svojej fotografii z kalendára OZ Pes v núdzi.

Modelka Lucia Senášiová sa na jednej z fotografií objavila vedľa vlčiaka, sama však doma štvornohého miláčika nemá. „U mojej babky mám hluchú mačku Elišku,“ so smiechom prezradila modelka. „Zvieratá však nechovám, pretože som alergická na chlpy. Nemôžem mať doma ani mačky, ani psíkov,“ doplnila na vysvetlenie brunetka, ktorá sa počas večera zabávala s dizajnérom Josefom Klírom.

Medzi hosťami, samozrejme, nechýbal ani fotograf Jakub Klimo, ktorého sprevádzala čerstvo ostrihaná priateľka Denisa Dvončová. Krst stanice Musiq1 si prišla pozrieť aj herečka Lucia Siposová či fotograf Mário Gotti. Hosťom vyhrával Marián Čekovský.

Modelka Lucia Senášiová pozerá tiež Musiq 1. Foto: Zdeno Gáfrik
Lucia Senášiová Modelka Lucia Senášiová pozerá tiež Musiq 1.
Slovenská topmodelka Eva Cvopová pózovala pre...
Modelka a finalistka Miss Slovensko 2008 Simona...
+17Jednou z modeliek v kalendári občianskeho...
debata chyba

+ Skončite s návštevami solária, je slniečko za chvíľu je čas na pobyt pri vode.
Vytváranie...

+ Dávajte pozor s kým sa zoznámite a nepodľahnite vášni na jednu noc.
Naučte sa hospodáriť s peniazmi inak...