Už si môže užívať romantiku!? Bradyho s krásnou Bündchenovou pristihli na pláži Kostariky

Množstvo celebrít, či už zo sveta športu, alebo šoubiznisu sa v nedeľu večer objavilo v hľadisku na finále NFL Super Bowl. Jedna megastar však chýbala. Bývalý profesionálny hráč Tom Brady uprednostnil radšej romantiku s manželkou.

16.02.2022 00:00
661826157 Foto:
Gisele Bündchen a Tom Brady ako romantickí zaľúbenci na pláži Kostariky.
debata

Štyridsaťštyriročný atlét ohlásil oficiálne začiatkom februára, že končí s profi kariérou a vyberá si odpočinok. Paparazzovia ho počas uplynulého víkendu, keď sa mnohí Američania už s nadšením chystali na športovú udalosť roka, zachytili na plážach Kostariky.

Samozrejme, Brady nebol sám – spoločnosť mu robila jeho pôvabná a slávna manželka Gisele Bündchen. Dvojica, ktorá vychováva spolu dve deti, si tentoraz užívala chvíle osamote. Teda, v spoločnosti štvornohého miláčika, ktorý ich poslušne nasledoval po pláži.

Video
VIDEO: Gisele Bündchen a Tom Brady si užívali Kostariku. Zdroj: Backgrid USA / Profimedia

Ako tvrdia zdroje z Bradyho okolia, bývalý hráč amerického futbalu a držiteľ viacerých rekordov, sa rozhodol odcestovať, aby sa vyhol pocitom nostalgie. Novinári si všimli, že keď jeho polovička zverejnila na sociálnej sieti humornú otázku „Kto bude tento víkend pracovať“ s narážkou na športové dianie víkendu, Brady jej odpovedal. „Prial by som si, aby som mohol aj ja.“

Neskôr športovec tiež zverejnil na svojom profile záber vlastného telefónu, na ktorom mal nastavenú pripomienku na Super Bowl. „Do r..i,“ poznamenal so smajlíkom jeden z najslávnejších športovcov svojho odvetvia.

Pozrite si archívnu galériu: Gisele má 40!
Gisele Bündchen v roku 2000.
Gisele Bündchen v roku 2003 na predvádzacom móle.
+14Karolina Kurková a Gisele Bündchen pred šou...

Brady sa vraj momentálne chce venovať rodine, aby sa potom začal obzerať po novej pracovnej príležitosti. Očakáva sa, že by mohol nastúpiť ako tréner do niektorého z vychytených amerických tímov. S manželkou Bündchenovou však patria k finančne mimoriadne dobre zabezpečeným párom, takže pracovať by možno vôbec nepotrebovali.

„Nezostanú nečinní. Nemajú to v povahe ani jeden. Určite sa čoskoro prihlásia s nejakým ďalším novým projektom,“ komentoval zdroj aj možnosť, že by sa manželia pustili do spoločného biznisu. Pravdepodobne súvisiaceho so zdravým životným štýlom, cvičením či tréningovým programom.

Najslávnejšie hollywoodske páry

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kostarika #Gisele Bündchen #Tom Brady

+ Učte sa nové formy cvičenia, objavte, čo vám najviac vyhovuje.
Starostlivo sledujte váš rozpočet, žite podľa...

+ Mali by ste sa dostatočne vyspať a brať dostatočne veľa vitamínov.
Choďte si za svojim cieľom, mali by ste viac...