To je prekvapivý párik! Bývalý Kylie Minogue zbalil túto krásku, jej telo obdivuje celý svet

Model a herec Andres Velencoso naposledy zaujal svojou rolou v populárnom seriáli Elita z produkcie Netflixu. Časť verejnosti si ho však určite ešte dobre pamätá ako niekdajšieho priateľa austrálskej speváčky Kylie Minogue.

12.03.2022 00:00
Andres Velencoso Foto:
Model a herec Andres Velencoso na archívnom zábere.
debata (1)

Dvojica tvorila pár niekoľko rokov, no ich vzťah napokon nevyšiel. Zatiaľ čo Kylie od ich rozchodu randila s niekoľkými známymi mužmi, o Velencosovom súkromnom živote sa toho písalo výrazne menej. Najmä v rodnom Španielsku bol medializovaný jeho vzťah s herečkou Ursulou Corbero – hrdinkou hitového seriálu Papierový dom. Teraz majú médiá ďalšiu príležitosť zaoberať sa Velencosovým súkromím. Dôvodom je nová žena po jeho boku.

Model Andres Velencoso a jeho niekdajšia... Foto: SHUTTERSTOCK
Andres Velencoso a jeho niekdajšia partnerka- speváčka Kylie Minogue Model Andres Velencoso a jeho niekdajšia partnerka- speváčka Kylie Minogue.

Paparazzom v Paríži sa podarilo pred pár dňami zachytiť španielskeho fešáka v známych Tulierskych záhradách. Velencoso strávil chvíle (úplne očividnej) romantickej prechádzky s topmodelkou Candice Swanepoelovou, ktorú svet zase pozná ako jednu z kľúčových tvárí značky Victoria's Secret.

Eve Jobs Čítajte viac Zmyselné pery, krásna tvár, usadená medzi hviezdy! Takto dcéra Steva Jobsa žiarila v Paríži

Juhoafrická rodáčka, plavovlasá kráska s ukážkovými krivkami sa v Paríži zdržiavala od nedávne skončeného týždňa módy. Počas neho ju mohli vidieť hostia prehliadky Off-White, na móle ktorej sa ukázala po boku mnohých ďalších hviezdnych tvárí modelingu. Potom sa však už zjavne venovala súkromnému programu a jeho súčasťou je aj 44-ročný brunet – niekdajšia hviezda reklám na parfumy či pánsku módu.

zväčšiť Modelka Candice Swanepoel na zábere z... Foto: SHUTTERSTOCK
Candice Swanepoel Modelka Candice Swanepoel na zábere z prehliadky Victoria's Secret v roku 2014.

Dvojica sa celý čas držala tesne pri sebe. Velencoso objímal modelku rukou okolo ramien, ona ho zase držala okolo pása a z tváre jej neschádzal spokojný úsmev. O tom, kedy medzi Andresom a Candice preskočila iskra, však médiá toho veľa netušia. Slávna blondínka z reklám na spodnú bielizeň ešte v roku 2019 potvrdila médiám, že sa rozišla s partnerom a otcom svojich dvoch detí Hermannom Nicolim a odvtedy bola oficiálne single. Klebety tvrdia, že dvojicu spojila práca a z nej to bol už len kúsok k náklonnosti v súkromí.

Topmodelka Candice Swanepoel vo vyšívanom...
Topmodelka Candice Swanepoel vyzerala úchvatne...
+3Modelka Candice Swanepoel na zábere z...

VIDEO: Poznajte aj slovenské TOP modelky

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #paparazzi #Paríž #Candice Swanepoel #Andres Velencoso #mall.tv

+ Nebudete sa cítiť príliš dobre na to, aby ste cestovali celú noc.
Sústreďte sa na prácu, ktorá vás živí,...

+ Chemické prípravky spôsobia nepríjemné svrbenie na vašej pokožke.
Očakávajte zmeny, ktoré povedú k zlepšeniu...