To je ale neposedný šibal! Nové zábery princa Louisa sú oslavou detskej radosti

Britský princ William a jeho manželka Kate zverejnili nové fotografie svojho najmladšieho syna Louisa.

23.04.2022 15:44
princ Louis Foto: ,
Princ Louis na zábere, ktorý vznikol v Norfolku a zverejnil ho Kensingtonský palác pri príležitosti Louisových 4. narodenín.
debata

Princa, ktorý v sobotu 23. apríla oslavuje štvrté narodeniny, zachytila objektívom na začiatku mesiaca jeho mama – vojvodkyňa Kate z Cambridge na pláži v Norfolku vo východnom Anglicku, uviedla agentúra Reuters.

Jeden z pravnukov kráľovnej Alžbety II. je piaty v poradí na trón, za svojim dedkom Charlesom, otcom Williamom a súrodencami Georgom a Charlotte.

Princ Louis na zábere, ktorý vznikol v Norfolku...
Princ Louis na zábere, ktorý vznikol v Norfolku...
+1Princ Louis na zábere, ktorý vznikol v Norfolku...

Louis si na fotografiách užíva výlet na pláž, na jednej z fotografií drží kriketovú loptičku, na inej sa rozbieha a smeje pozerajúc sa priamo nebojácne do maminho objektívu. Z fotografií srší detská radosť a spontánnosť. Niektorí komentátori na internete tvrdia, že najmladšie z troch detí vojvodcovského páru si azda už teraz užíva fakt, že nebude musieť ako jeho starší brat George podstúpiť špeciálnu výchovu zameranú na následníctvo trónu.

Princ Harry a Meghan Markle Čítajte viac Toľko radosti v tvári Meghan... Harryho manželka v Haagu priam žiarila! A čo princ?

Louis sa narodil v Londýne 23. apríla 2018. Jeho najstarší brat Georgea sa narodil v júli 2013, sestru Charlotte priviedla vojvodkyňa na svet v máji 2015.

Kate je vášnivá amatérska fotografka a patrónka Kráľovskej fotografickej spoločnosti. Pri príležitosti narodenín detí pravidelne zverejňuje ich fotografie, ktoré sama vyhotovila.

VIDEO: Najkrajšie kráľovské páry

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #narodeniny #radosť #princ Louis

+ Čas na detoxikáciu, obnovte svoje fyzické sily.
Váš dávny sen sa môže splniť už čoskoro, preto na tom...

+ Nájdite čas na relax, zmierni to stres.
Úspech v podnikaní je blízko, verte svojim schopnostiam....