Tajná vášeň, rýchle rozvody! Seriáloví kolegovia, ktorí k sebe zahoreli láskou, sú už svoji

Ewan McGregor (51) a jeho bývalá kolegyňa zo seriálu "Fargo" Mary Elizabeth Winstead sú už svoji.

26.04.2022 13:00
Ewan McGregor a jeho partnerka Mary Elizabeth... Foto: ,
Herec Ewan McGregor a jeho partnerka Mary Elizabeth Winstead.
debata

Pár sa cez víkend zosobášil počas malého obradu v ich dome v oblasti Topanga Canyon v Los Angeles, ako uvádza stránka Page Six. Magazín People cituje zdroj, ktorý tvrdí, že na svadbe sa zúčastnili len blízki priatelia a rodina.

„Bolo to krásne a radostné,“ pokračoval zdroj. „Sú rozkošný pár. Chcú byť nenápadní a majú radi svoj život v kaňone. Často chodia na túry a na pláž,“ píše ešte People.

shutterstock 1074045398 Čítajte viac Nik o tom ani netušil, McGregor je v 50-ke opäť otcom. Prezradila ho dospelá dcéra!

Dvojica vychováva už aj spoločného potomka, ich syn prišiel na svet v roku 2021, pričom dvojica jeho narodenie dokázala utajiť.

McGregor sa s Winsteadovou zoznámili pri nakrúcaní seriálu Fargo a aj ich vzťah odhalili až fotografie bulvárnych médií a paparazzov, ktorí ich spoločne prichytili na verejnosti. McGregor sa následne rozhodol odísť od manželky, Eve Mavrakisovej. McGregor a Mavrakis sa zosobášili v roku 1995 a majú spolu štyri deti. Súd ich zväzok ukončil v roku 2018.

73rd Emmy Awards - Roaming Show Čítajte viac Herecký triumf oslávil (s) láskou! McGregor s Winsteadovou nemôžu byť šťastnejší

V roku 2017 sa rozpadlo aj manželstvo herečky Mary Elizabeth Winsteadovej, ktorá dala zbohom manželovi, Rileymu Stearnsovi, s ktorým sa postavila pred oltár v roku 2010.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ewan McGregor

+ Zabudnite na večerné vyjedanie, posledné jedlo mávajte o 19 hodine.
S financiami ste nemali nikdy problém,...

+ Dlho strávený čas na telefóne, či internete vám vôbec neprospieva.
Myslíte si, že šťastie vás bude vždy...