Mužská hviezda Nemocnice padla do oka Celeste Buckingham! Takto im to spolu ladí pred kamerou

Speváčka Celeste Buckingham sa v máji vrátila do jedného zo svojich domovov - na Slovensko, aby okrem iného natočila nový videoklip ku skladbe Make Me.

12.06.2022 14:00
Photo Hrus  o-130 Foto:
Speváčka Celeste Buckingham.
debata (3)

Skladba Make Me je ďalšou predzvesťou novinkového albumu, ktorý Celeste Buckingham pripravuje na jeseň tohto roka. Na hudobnej časti piesne sa autorsky podieľal overený spoluautor Matej Vávra: "Pri novom singli Make Me sme sa so Celeste držali vibu 80. rokov. Song je svižný, hravý a chceli sme ním dosiahnuť príjemné, energické počúvanie, ktoré poslucháčov nakopne. Verím, že si ľudia song budú užívať rovnako ako my.“

zväčšiť Richard Autner si zahral v klipe speváčky... Foto: Andrej Hrušovský
Photo Hruso-411 Richard Autner si zahral v klipe speváčky Celeste Buckingham.

"Chceli sme dosiahnuť pocit jemnej letnej nostalgie a pritom ostať vo veselom naladení. Je to také príjemné spomínanie na obdobie, ktoré máme už za sebou,“ hovorí o skladbe speváčka. „Pri tvorbe som si predstavovala, ako pozerám staré filmy, počúvam a tvorím bezstarostné skladby, vidím pláže plné ľudí,“ dodáva Celeste Buckingham.

S prichádzajúcou letnou sezónou je singel Make Me aj spôsobom, ktorým chce Celeste Buckingham vrátiť radosť zo starých čias. Vo videoklipe ich zastupuje mužská postava, ktorú zahral Richard Autner. Ten je hviezdou seriálu televízie JOJ, Nemocnica. "Skladba nie je o žiadnom mužovi z môjho života. Snažili sme sa vyjadriť staré časy, spomienky tak, ako sa nám vracajú a táto postava je ich symbolom,“ vysvetľuje.

Tvojazem Čítajte viac Vedeli ste? V kinách je slovenský animák pre deti s rekordným rozpočtom. Volá sa Tvojazem

Talentovaná umelkyňa sa na Madeire ďalej vzdeláva. Okrem štúdia nového jazyka získala diplom na jednej z TOP 10 vysokých škôl v USA, Cornell University, v odbore digitálny marketing a pokračuje ďalej. Nezaostáva ani v ďalšom napredovaní v oblasti zdravého životného štýlu. "Trikrát do týždňa cvičím a cez víkend chudne aj pes,“ smeje sa o parťákovi na dlhé túry.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Celeste Buckingham
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Konečne sa rozhodnete zmeniť životný štýl, už bol najvyšší čas.
Máte dosť výsledkov na to, aby ste...

+ Dávajte veľký pozor na pohlavné choroby, prípadne neželané tehotenstvo.
Riešite veľa povinností naraz. Ak...