Poriadne dusno v rodine slávnej filmovej Apanači! Problémom sú pikantné fotografie

35-ročná blondínka Sophie Hermann je nevlastnou dcérou herečky Uschi Glasovej (78).

23.08.2022 14:00
145109275 Foto:
Uschi Glas vo filme Winnetou a miešanka Apanači (1966).
debata (2)

Nemecká herečka Uschi Glas (78) je dobre známa aj slovenským divákom najmä ako indiánka Apanači z filmu Winnetou a miešanka Apanači, ktorý vznikol mimo (ako extra pokračovanie) slávnej série o indiánskom bojovníkovi, v ktorom si s Pierreom Briceom zahrala v roku 1966.

Nemecká herečka Uschi Glas. Čítajte viac Kráska z Winnetoua má dnes 73! Vyzerá skvelo a pomáha jej láska

V roku 2005 vydala za podnikateľa Dietera Hermanna – a stala sa tak nevlastnou matkou Sophie Hermannovej (35). Sophie žije v Británii, kde je považovaná za celebritu a televíznu hviezdičku, postaralo sa o to účinkovanie v reality šou "Made in Chelsea“, ktorá zobrazovala mladých ľudí v londýnskej Chelsea, zameriavala sa na ich život v luxuse.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SOPHIE HERMANN (@sophiehermann)

Sophie Hermann je aktuálne poriadne nahnevaná. Denník „Daily Mail“ totiž zverejnil jej fotografie „hore bez“, išlo o paparazzi zábery z jej dovolenky na španielskom ostrove Formentera. A hoci pekná blondínka je zvyknutá na záujem verejnosti, zverejnenie týchto záberov bez jej súhlasu považuje za prekročenie hraníc a zvažuje ďalšie kroky. Ako dodala, celá situácia má neblahý dopad aj na jej rodinu.

zväčšiť Sophie Hermann, nevlastná dcéra Uschi Glasovej. Foto: Profimedia
641318866 Sophie Hermann, nevlastná dcéra Uschi Glasovej.

„Drahá redakcia ‚Daily Mail‘, vždy sme boli priatelia, pracovali sme spolu na mnohých exkluzívnych rozhovoroch a panovalo medzi nami priateľstvo,“ píše v príspevku na Instagrame, kde ju sleduje takmer 600 000 ľudí. Ako ďalej uvádza, denník hrubo narušil jej súkromie. „Cítim sa zranená tým najhorším možným spôsobom,“ uvádza a dodáva, že za článok s fotografiami bude niesť redakcia následky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SOPHIE HERMANN (@sophiehermann)

Televízna hviezdička Sophie Hermann sa zviditeľnila aj v roku 2020, kedy ju médiá „dávali dohromady“ s hercom Johnnym Deppom. Z údajnej romance, ako sa ukázalo, napokon nebolo nič – viac čítajte tu.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Uschi Glas

+ Doprajte si viac oddychu, aby ste predišli stresu. Harmónia je dôležitá.
Pracovné tempo budete musieť znížiť,...

+ Zamerajte sa na kondíciu a posilnenie imunity. Zdravie je prioritou.
Prepustením kolegyne, ktorú ste si obľúbili...