Miesto posledného odpočinku Anne Hecheovej je známe! Pokoj našla vedľa slávnych legiend Hollywoodu

Telesné pozostatky herečky Anne Heche (1969-2022) boli spopolnené a urna je už uložená na slávnom cintoríne v Los Angeles.

24.08.2022 11:00
Anne Heche Crash Foto: ,
Herečka Anne Heche v roku 2021.
debata

Kremácia prebehla 18. augusta, ako informuje portál E! News, urna je uložená na cintoríne Hollywood Forever. Termín pohrebu zatiaľ nie je známy.

heche2 Čítajte viac Kedysi Anne Hecheovú milovala! Ellen DeGeneres na pohreb herečky pozvaná nie je

Cintorín bol založený v roku 1899 a priamo susedí s areálom Paramount Studios. Miesto posledného odpočinku tu našli také legendy strieborného plátna ako Judy Garland (1922–1969) či Burt Reynolds (1936–2018), ale pochovaný je tu napríklad aj nedávno zosnulý herec Anton Yelchin (1989–2016), ktorý tragicky zomrel vo veku 27 rokov.

Herečka Anne Heche na zábere z roku 2017, keď...
Herečka Anne Heche na premiére projektu The...
+7Herečka  Anne Heche  v roku 2017.

Ako sa píše vo vyhlásení „The Associated Press“, syn Hecheovej Homer Laffoon uviedol, že on aj jej druhý syn Atlas Tupper sú presvedčení, že ich mame by sa páčilo miesto, ktoré pre ňu vybrali. Je krásne, pokojné a zostane medzi svojimi hollywoodskymi kolegami."

heche 2017 Čítajte viac Presná príčina smrti herečky Anne Hecheovej je už známa

Miesto Anne Hecheovej je v sektore „Garden of Legends“, blízko miesta posledného odpočinku Mickeyho Rooneyho.

Video
Zdroj: Profimedia

Herečke, ktorá sa preslávila vo filmoch ako Šesť dní, sedem nocí či Krycie meno Donnie Brasco, sa stala osudnou nehoda, pri ktorej so svojím vozidlom narazila vo veľkej rýchlosti do dvojpodlažnej budovy v Los Angeles. Automobil následne začal horieť.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #Anne Heche