Tak čo, pristane im to? Jennifer Aniston po boku seriálovej hviezdy v uliciach New Yorku

Jennifer Aniston a hviezda seriálu "Mad Men" Jon Hamm majú spoločné...

30.09.2022 00:00
726750528 Foto:
Jennifer Anistona Jon Hamm nakrúcajú spoločne 3. série seriálu The Morning Show.
debata

Už dávnejšie sa objavila správa, že mužská hviezda seriálu „Mad Men“ Jon Hamm rozšíri obsadenie úspešného projektu The Morning Show v hlavnej úlohe s Jennifer Anistonovou. A tak sa aj stalo.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Morning Show (@themorningshow)

Paparazzi fotografi zachytili dvojicu počas nakrúcania scén 3. série The Morning Show, pod ktorú je podpísaná spoločnosť AppleTV+. Jennifer Aniston, ktorá hrá postavu Alex Levy od premiéry seriálu v roku 2019, má tak po svojom boku nového muža.

aniston Čítajte viac Rozviedla som sa a išla na terapiu, opísala bez okolkov Aniston ťažké obdobie konca Priateľov

Hamm a Aniston spolu natáčali scény v New Yorku, jazdili na striebornom Porsche a vyžarovala z nich dobrá nálada. 51-ročný herec sa tak dostal do hľadáčika médií a klebety o iskrení na pľaci nenechali na seba dlho čakať. Má to však háčik.

Jennifer Aniston s vyšesaným drdolom často...
Hladné vlasy sčesané dozadu a k nim ako doplnok...
+7Jennifer Aniston sa v roku 2009 ukázala pred...

Zatiaľ, čo po boku Anistonovej oficiálne nie je žiaden nový muž, Jon Hamm má od roku 2020 po svojom boku 34-ročnú herečku a modelku Annu Osceolaovú. Dvojica sa strela na pľaci seriálu Med Man.

Tak či onak, je to práve Aniston, ktorá hrá hlavnú rolu a tá je priniesla nielen ohromný divácky úspech, ale aj ocenenie kritiky. Ona sama sa na margo postavy vyjadrila pre Entertainment Weekly: „Táto rola nemohla prísť skôr ako prišla. Je to jedna z najťažších úloh, aké som kedy mala. Vydolovala som zo seba všetky emócie, aby som vytvorila tento svet pre túto konkrétnu ženu.“

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Aniston #The Morning Show