Zac Efron šokoval detailmi o fyzickej príprave na rolu a teraz... Fakt to chce absolvovať znovu?

Herca Zaca Efrona si mnohí diváci spájajú s bezchybnou fyzickou formou. Nie je zadarmo. A nie je to ani jednoduché, ba niekedy priam život ohrozujúce...

26.10.2022 12:00
Zac Efron Foto: ,
Herec Zac Efron na zábere zo septembra 2022.
debata

Niekdajšia hviezda hitu High School Musical sa v nedávnom rozhovore pre magazín Men's Health priznala, že extrémne boli najmä jej prípravy na rolu vo filmovej verzii Baywatch (Pobrežná hliadka). „Ten vzhľad Baywatch, neviem, či je to naozaj dosiahnuteľné. V koži som mal príliš málo vody,“ prezradil Efron pre magazín. „Na dosiahnutie toho bol potrebný Lasix, silné diuretiká (odvodňujú organizmus). Takže to už nemusím robiť znovu. Oveľa radšej mám 2 až 3 percentá telesného tuku," pokračoval Efron.

Elizabeth Debicki ako princezná Diana Čítajte viac Princezná Diana ožíva na slávnych momentkách z jachty! Herečka Debicki šla do plaviek a po jej boku... Harry a William

Priznal sa tiež, že extrémna fyzická príprava na rolu, kde takmer celý čas pobehoval len v červených šortkách a snažil sa vyzerať priam ako antická socha, priniesla aj negatívne vedľajšie účinky. „Vyvinula sa u mňa insomnia, nemohol som spávať a prešlo to tiež do pomerne ťažkej depresie. Niečo na tom zážitku ma absolútne vypálilo, bol som vyhorený a trvalo mi poriadne dlho, kým som sa zase vrátil späť k sebe,“ vysvetlil tiež hollywoodsky herec v rozhovore pre pánsky lifestylový magazín.

Aj vzhľadom na tieto jeho slová, ktoré odzneli pred pár týždňami v rozhovore, však pôsobí priam neuveriteľne, že herec sa znovu podujal na veľmi „fyzickú“ rolu. Ide o postavu zápasníka vo filme Iron Claw.

Harvey Weinstein Čítajte viac Sex bol v Hollywoode tovarom, skúška gaučom, každý to robil, tvrdí Weinsteinova obhajoba

Ten sa momentálne iba nakrúca, no 35-ročný Efron sa už zjavne niekoľko týždňov na úlohu pripravuje. Na Twitteri sa objavil záber, na ktorom pózuje pri zápasníckom ringu vyzlečený do pol pása a predvádzajúci masívne svalstvo. U mnohých užívateľov na internete to však vyvolalo aj kritické reakcie. „Odkaz pre iných mužov – fakt nepotrebujete vyzerať takto, aby ste sa páčili ženám,“ napísal napríklad jeden z nich.

Samotný Efron zatiaľ rolu v Iron Claw nekomentoval. V blízkej budúcnosti sa však určite objaví množstvo záberov z príprav. Snáď ich prežije bez ujmy.

VIDEO: Celebrity, ktoré neustáli tlak slávy

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #cvičenie #depresia #Zac Efron #rola #svaly #extrém #Iron Claw

+ Nový športový režim prinesie posilnenie tela aj ducha.
Ak niečo pokazíte, aj si zato zaplatíte, myslite však do...

+ Nezabúdajte na zeleninu a ovocie, vaše telo si ich vyžaduje.
Nad nikým sa nepovyšujte, mohli by ste urobiť veľkú...