Rozprávke je koniec... Tom Brady a Gisele Bündchen sa rozvádzajú po 13 rokoch manželstva

Hviezda amerického futbalu Tom Brady a brazílska modelka Gisele Bündchen ohlásili, že sa dohodli na konci svojho manželstva, ktoré trvalo 13 rokov.

29.10.2022 07:35
Tom Brady a Gisele Bündchen Foto: ,
Tom Brady a Gisele Bündchen na archívnom zábere z roku 2021.
debata

Brady a Bündchen uviedli, že ich terajšou prioritou je dobre sa postarať o svoje dve deti. Zvesti o rozchode hviezdneho páru sa začali množiť po tom, čo Brady vzal späť svoje rozhodnutie ukončiť športovú kariéru, napísala agentúra AFP.

„Dospeli sme k tomuto záveru priateľsky a sme vďační za čas, ktorý sme spolu strávili,“ napísal na sieti Instagram Brady. Bündchen vyhlásila, že ukončenie manželstva nie je nikdy ľahké, ale že sa postupne odcudzovali. „Tomovi prajem len to najlepšie,“ uviedla.

zväčšiť Manželia Tom Brady a Gisele Bündchen na... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Tom Brady a Gisele Bündchen Manželia Tom Brady a Gisele Bündchen na archívnom zábere z roku 2019.

Obaja dodali, že budú spolupracovať na tom, aby ich dve deti dostali lásku a starostlivosť, ktorú potrebujú. Požiadali tiež o rešpektovanie svojho súkromia.

Brady vo februári ohlásil úmysel ukončiť športovú kariéru. Svoj zámer ale neskôr prehodnotil a rozhodol sa pokračovať ako profesionálny hráč amerického futbalu.

Tom Brady bozkáva nežne svoju manželku Gisele...
Gisele Bündchen a  Tom Brady.
+7Manželia Tom Brady a Gisele Bündchen na...

Podľa agentúry AFP sa odvtedy začali objavovať špekulácie, že pár speje k rozvodu, pretože Bradyho rozhodnutie neskončiť kariéru vyvolalo medzi manželmi napätie.

VIDEO: Toto boli tie najhoršie kráľovské rozvody

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #kariéra #koniec #rozvod #Gisele Bündchen #Tom Brady