Nie, nevidíte dvojmo! Speváčky dorazili na country gala v rovnakých šatách. A to už opakovali po...

Občas sa to stane, no v prípade veľkolepých hudobných či filmových eventov by sa nemalo. Dve dámy v navlas rovnakých šatách sú však dobrou témou aj pre médiá.

12.11.2022 13:00
Kelsea Ballerini Foto: ,
Speváčka Kelsea Ballerini v šatách Balenciaga na 56. ročníku CMA Awards v Nashville.
debata

Na stredajšom vyhlásení hudobných cien žánru country, populárnych CMA Awards, ktoré sú označované aj ako country Grammy, nastala prekérna situácia. Neželá si ju azda žiadna dáma. Ak je to navyše sledovaná hudobná hviezda, túži po nej ešte menej. Speváčke Kelsei Balleriniovej a jej kolegyni Mackenzie Porterovej sa však jednoducho stala.

Speváčka MacKenzie Porter v šatách Balenciaga... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
MacKenzie Porter Speváčka MacKenzie Porter v šatách Balenciaga na 56. ročníku CMA Awards v Nashville.

Obe dámy sa na slávnostnom galavečere v americkom Nashville objavila v rovnakých šatách. Išlo o model svetlomodrých elastických šiat s výraznou sukňou pretavenou do vlečky od francúzskej značky Balenciaga. Keďže obe nositeľky majú podobný vek, črty a ešte sú obe aj plavovlásky, výsledok pôsobil priam akoby ich na červenom koberci naklonovali. A fotografi mohli hrať hru „nájdi päť rozdielov“. Jedným z nich bolo, že Ballerini šaty doplnila aj pridanými rukavicami v rovnakej farbe.

Kim Kardashian Čítajte viac Môžu byť krásne, luxusné aj nahé... a potom príde ona! Kardashianka opäť ako magnet, uchvátila namodro

Aby toho nebolo málo, šaty, ktoré sa dočkali dvojitého zásahu, nemali pred objektívmi svoju absolútnu premiéru. Niekoľko mesiacov dozadu ich totiž pred fotografmi predvádzala jedna z najslávnejších osobností súčasnej pop-kultúry – televízna a internetová celebrita Kim Kardashian.

Kim Kardashian prišla na párty magazínu Vanity... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Kim Kardashian Kim Kardashian prišla na párty magazínu Vanity Fair v kreácii Balenciaga.

Tá sa v modeli Balenciaga objavila na slávnom večierku Vanity Fair po vyhlásení Oscarov a vyslúžila si všeobecnú pozornosť, ale aj množstvo pochvalných reakcií. Kardashian je navyše múzou dizajnéra Demnu Gvasaliu a spolupracuje s francúzskou značkou pravidelne. Dokonca sa stala jednou z jej reklamných tvárí.

Takže, čo poviete vy? Ktorej dáme to pristalo najviac? Rozhodnite v našej ankete.

Kim Kardashian nedávno žiarila aj na cenách amerických módnych dizajnérov či na galavečere LACMA Art+Film Gala. Na druhý event si obliekla práve značku Balenciaga, na ten prvý zase model z dielne Dolce & Gabbana z kolekcie, na ktorej spolupracovalo. Viac si pozrite v galériách nižšie.

Julia Fox a jej odvážny outfit na podujatí...
Topmodelka Shalom Harlow na podujatí  CFDA...
+40Herec Jesse Williams v kreácii Thom Browne.
Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii...
Paris Hilton a jej manžel Carter Reum, ktorý je...
+57Speváčka Rosé z formácie Blackpink v kreácii...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Balenciaga #šaty #Kim Kardashian #Kelsea Ballerini