Pred rokom ako krásna nevesta v exotike a teraz? Z moderátorky Evy Perkausovej je mama

28-ročná moderátorka Eva Perkausová sa stala mamou. Počas víkendu priviedla na svet svojho prvého potomka, ako informovala fanúšikov na Instagrame.

28.11.2022 10:36
Moderátorka Eva Perkausová. Foto:
Moderátorka Eva Perkausová.
debata

„Prvá adventná nedeľa roku 2022 je tou najkrajšou adventnou nedeľou, akú som si mohla priať. Včera 26.11., vo večerných hodinách, prišiel na svet malý Killian. Vitaj medzi nami, anjelik!,“ napísala a zverejnila fotografiu malej detskej rúčky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Perkausová, tvár televízií Prima a CNN Prima NEWS, sa v januári roku 2022 vydala za svojho partnera, Ivana Hecka. Dvojica si svadbu vystrojila v exotike, na ostrove Maurícius. Svadobnými zábermi sa vtedy krásna nevesta pochválila aj na Instagrame.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Eva Hecko Perkausová je dlhoročnou tvárou televízie Prima, poznajú ju aj diváci Prima PLUS. Začínala v relácii TOP STAR, jej obľúbenosť u divákov narastala. Neskôr vytvorila moderátorskú dvojicu s Romanom Šebrlem a stala sa tvárou hlavnej spravodajskej relácie. Neskôr sa stala súčasťou CNN Prima NEWS, ale v novembri sa s divákmi rozlúčila, pretože nastúpila na materskú dovolenku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Eva Perkausová